Dwa Sławy oddają hołd Polskim Nagraniom – posłuchaj ich najnowszego singla


24 czerwca 2019

Podziel się newsem:

W oczekiwaniu na kolejną płytę grupy Dwa Sławy otrzymujemy wyjątkowy singiel. Utwór Polskie Nagrania 2.0 to wyraz szacunku dla twórców klasyki polskiej muzyki. Posłuchaj!

Dwa Sławy są obecnie jednym z czołowych składów na polskiej scenie płytowej. Tworzą go Jarosław Astek Steciuk i Radosław Średziński, którzy mają już na koncie siedem płyt. Ósma jest w drodze, a w międzyczasie duet postanowił oddać hołd kultowej polskiej wytwórni – Polskie Nagrania.

Wytwórnia Polskie Nagrania

Polskie Nagrania zostały założone w 1956 roku w Warszawie. Wytwórnia zajmowała się głównie wydawaniem płyt tworzonych przez rodzimych artystów rozrywkowych, jazzowych oraz wykonujących muzykę poważną. Jej szeregi zasilali tacy artyści jak Obywatel GC, Czesław Niemen, Budka Suflera, Krzysztof Komeda, MArek Grechuta, Bajm, Maanam i wielu innych wybitnych, polskich muzyków. W 2015 roku Polskie Nagrania zostały przejęte przez Warner Music Poland.

Dwa Sławy - Polskie Nagrania 2.0

Dwa Sławy oddają hołd legendarnym artystom

Dwa Sławy postanowili skłonić się ku wielkim postaciom oraz ich dokonaniom i stworzyli utwór Polskie Nagrania 2.0, będący swoistym follow-upem do ich twórczości. W kawałku słyszymy nawiązania m.in. do Krzysztofa Krawczyka, O.N.A., Majki Jeżowskiej, Budki Suflera, Lady Pank, Perfect, Anny Jantar, Maryli Rodowicz, Natali Kukulskiej i wielu innych. Właściwie w każdą linijkę tego utworu zostały wplecione wersy nawiązujące do innego artysty. Dodatkowo, w warstwie muzycznej wykorzystany został sampel z legendarnego utworu Jerzego MillianaCzasem bez tercji.

Dwa Sławy o swoim nowym singlu Polskie Nagrania 2.0:

Ta piosenka jest dobra na wszystko. Gdy nie ma wody na pustyni. Gdy szklana pogoda. Gdy malinowy król. Jezu, jak się cieszę.

Dwa Sławy – Polskie Nagrania 2.0, zobacz teledysk

Jeśli chcielibyście usłyszeć duet Dwa Sławy na żywo, to będzie ku temu okazja podczas tegorocznej edycji Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Bilety na festiwal kupicie na Biletomat.pl.

W oczekiwaniu na kolejną płytę grupy Dwa Sławy otrzymujemy wyjątkowy singiel. Utwór Polskie Nagrania 2.0 to wyraz szacunku dla twórców klasyki polskiej muzyki. Posłuchaj! Dwa Sławy są obecnie jednym z czołowych składów na polskiej scenie płytowej. Tworzą go Jarosław Astek Steciuk i Radosław Średziński, którzy mają już na koncie siedem płyt. Ósma jest w drodze, a […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival Płock 2019

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →