Legenda polskiego aktorstwa w klipie Otsochodzi


05 grudnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił klip zwiastujący najnowszą płytę Otsochodzi. Usłyszymy w nim Rosalie., a także OKIego. W teledysku pojawiła się także legenda polskiego aktorstwa.

Otsochodzi – 2011

Otsochodzi to jeden z najciekawszych raperów młodego pokolenia. Pierwszy raz zrobiło się o nim głośno w 2015 za sprawą nielegalnego krążka 7, a następnie w 2016 Slam. Otsochodzi dał się poznać jako raper z nieszablonowym flow z zajawką do klasycznych oldschoolowych bitów.

2017 był przełomowym jeżeli chodzi o karierę Młodego Jana. Wszystko to za sprawą Nowego Koloru, który był kompletną zmianą stylówki rapera, czym poniekąd wyznaczył nowe trendy w polskim hip-hopie. Raper nie postanowił się zatrzymywać i rok 2018 przyniósł nam Miłość, która była kontynuacją zajawki amerykańskimi brzmieniami.

Niespełna po roku od premiery albumy Miłość, warszawski raper zapowiada kolejne wydawnictwo zatytułowane 2011.

Stary, spróbuj choć na chwilę wrócić do 2011. Czasów kiedy wszystko było po raz pierwszy, czasów naszej największej zajawki na muzykę. Lat w których nie planowałeś co będzie jutro i wszystko wydawało się jakieś lepsze, prostsze. Pamiętasz? To  właśnie ten bezkompromisowy materiał, który jest dla nas swego rodzaju wehikułem czasu. Zarówno pod kątem brzmienia jak i wspomnień. Nie doszukasz się tutaj inspiracji – to jest po prostu moje. Bierzcie to

Otsochodzi

Wraz z ogłoszeniem nowego krążka, do sieci trafił klip do melancholijnego utworu Wszystko co mam z gościnnym udziałem Rosalie. i OKIego. W teledysku główną rolę zagrał Andrzej Seweryn, który wcielił się w rolę Otsochodzi z przyszłości. Za klip odpowiada Piotrek Matejkowski i Tymoteusz Pieszka.

Otsochodzi – Wszystko co mam, feat. OKI, Rosalie. – posłuchajcie nowego singla

Otsochodzi – 2011 – preorder

Równolegle z klipem wystartował preorder albumu 2011. Płyty możecie zamawiać ze strony Asfaltu. Radzimy się jednak pospieszyć, ponieważ nakład został limitowany do 2500 egzemplarzy. Premiera krążka zapowiedziana jest na 19 marca 2020 roku.

Do sieci trafił klip zwiastujący najnowszą płytę Otsochodzi. Usłyszymy w nim Rosalie., a także OKIego. W teledysku pojawiła się także legenda polskiego aktorstwa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Otsochodzi […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →