Sitek i Otsochodzi we wspólnym utworze „Mam Chill”


11 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Raperzy Sitek i Otsochodzi połączyli siły czego efektem jest utwór Mam Chill promujący hedonistyczne podejście do życia. Sprawdźcie.

Sitek i Otsochodzi to dwóch przedstawicieli młodego pokolenia sceny hip-hopowej. Dziś ukazał się ich wspólny kawałek, który powstał przy wsparciu Pizza Hut Records. To projekt zakładający współpracę z młodymi muzykami i portretowanie wartości ważnych dla ich pokolenia.

Utwór Mam Chill ma przekonać odbiorców, że jeżeli coś robimy, to powinniśmy robić to najlepiej, jak się da i wymagać od życia najwyższej jakości. W całym przepychu rzeczy materialnych artyści zwracają uwagę na moc przyjaźni i relacji. Wzajemne wsparcie oraz pomoc są nieodłącznym elementem poczucia bogactwa w życiu.

Do utworu powstał także teledysk w reżyserii Filipa Bartczaka, który został nakręcony w prywatnej willi w podwarszawskim Konstancinie. Występują w nim obaj raperzy. Klip bezpośrednio nawiązuje do przekazu tekstu, prezentując obrazek beztroskiego życia, który promują artyści.

Tak o nowym kawałku mówi Sitek:

Nowym kawałkiem „Mam Chill” promujemy życie na grubo. Mamy je tylko jedno, więc warto czerpać z niego na maksa i skupić się na chwili obecnej. Nie ma sensu rozpamiętywanie przeszłości ani zbytnie przejmowanie się tym, co będzie. Korzystajmy z nadarzających się okazji i celebrujmy tu i teraz!

Natomiast Otsochodzi dodaje:

Jeżeli coś robimy, to róbmy na 100%. Zarówno jeśli chodzi o relacje z przyjaciółmi, jak i proste, codzienne wybory. Jeśli przy tym nie będziemy się nawzajem oceniać to naprawdę mamy szanse na dobre życie

Sitek i Otsochodzi – Mam Chill

Fot. Daniel Jaroszek

Raperzy Sitek i Otsochodzi połączyli siły czego efektem jest utwór Mam Chill promujący hedonistyczne podejście do życia. Sprawdźcie. Sitek i Otsochodzi to dwóch przedstawicieli młodego pokolenia sceny hip-hopowej. Dziś ukazał się ich wspólny kawałek, który powstał przy wsparciu Pizza Hut Records. To projekt zakładający współpracę z młodymi muzykami i portretowanie wartości ważnych dla ich pokolenia. […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: