Kizo startuje z własnym programem internetowym! Znamy także tytuł nowego albumu

Obserwuj nas na instagramie:

Kizo nie zwalnia tempa i co rusz udostępnia kolejne single. Teraz raper zapowiedział, że startuje z własnym programem internetowym, w którym pokaże między innymi proces tworzenia nowego albumu.

Program My to sukces – nowy wymiar vlogowania?

W rozległym poście na Instagramie Kizo dziękuje swoim fanom za odbiór ostatniego singla i… zapowiada nowe show. Program będzie nosił nazwę My to sukces i według zapowiedzi ma być czymś więcej niż tylko vlogiem. Nowe show Kizo będzie miało własnego prowadzącego, którym będzie Filip Sadowski, a także zabierze nas za kulisy powstawania najnowszego albumu trójmiejskiego rapera.

Ponadto dowiemy się jak wyglądają przygotowania rapera do kolejnej gali Fame MMA. Nie zabraknie też materiałów z podróży, czy testów szybkich aut. Na końcu każdego z odcinków organizowane będzie Q&A, gdzie fani członka chillwagonu będą mogli zadawać pytania.

Jednak, czy My to sukces odniesie sukces? Wydaje mi się, że tak. Doskonałym przykładem jest PalHajsTV tworzone przez Wuwunia. Program ruszał jako luźne show, które zabierało nas za kulisy koncertów, czy na plany teledysków, aby z czasem przerodzić się w kanał poniekąd edukacyjny, wokół którego wytworzyła się całkiem spora społeczność. Poza tym sam Kizo jest bardzo ciekawą i zabawną osobą, a przede wszystkim charakterną.

Wyświetl ten post na Instagramie.

UWAGA WAŻNE INFO 💥 Na wstępnie dziękuje bardzo za tak dobry odbiór numeru MŁODY TYTAN jest to dla mnie ważne 👏 na jakiś czas moje wydawnictwa zawieszam bo pracuje nad na prawdę solidnym albumem POSEJDON który ukaże się na jesień ale… ruszamy z moim programem video o nazwie MY TO SUKCES który nie będzie standardowym vlogiem tylko dokumentem z powstawania albumu, przygotowań do Fame MMA 7, oraz nie zabraknie gości specjalnych z dziedzin muzyki i sportu, testów szybkich aut, podróży, jedzenia i oczywiście potężnej beki 😁 program prowadzony będzie przez @filip_sadowski 👊 teraz najważniejsze ! Na końcu każdego odcinka będzie Q&A ,po 10 pytań które beda od was i nie będą anonimowe (będzie imię i nazwisko) . PYTANIA PISZCIE POD TYM POSTEM.

Post udostępniony przez BANGER KING (@kizo_wnik_058)

Kizo – POSEJDON – kiedy premiera?

Ostatnim albumem w dyskografii rapera jest Złoto i Biel. Krążek jednak nie jest dostępny w cyfrowym odsłuchu. Nie trafił także do szerokiej dystrybucji. Jedyną możliwością nabycia wydawnictwa był zakup w oficjalnym sklepie rapera. Jednakże większość singli ze Złota i Bieli dostępna jest do odsłuchu na YouTube.

Kizo feat. Major SPZ – TRYB KOMFORT

W wyżej wspomnianym wpisie na IG, Kizo zdradził także, że jego nowy album będzie nosił tytuł POSEJDON. Banger King, na czas pracy nad albumem zawiesza działalność wydawniczą i skupia się w pełni na nowym krążku. Możemy więc spodziewać się solidnego materiału. Miejmy nadzieję, że tak dobrego jak chociażby Ortalion.

Kizo – Ortalion – odsłuch

Kizo nie zwalnia tempa i co rusz udostępnia kolejne single. Teraz raper zapowiedział, że startuje z własnym programem internetowym, w którym pokaże między innymi proces tworzenia nowego albumu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →