fot. Asia Babiel

Vito Bambino i Taco Hemingway na jednym albumie? Wszystko na to wskazuje!


13 września 2021

Podziel się newsem:

Vito Bambino i Taco Hemnigway – prawdopodobnie usłyszymy tych artystów na jednym albumie. Sprawdźcie, o co chodzi!

Reunion duetu Vito Bambino i Taco Hemingway’a

Drogi tej dwójki, Vito Bambino i Taco Hemingway’a, przecięły się już w przeszłości. Lider Bitaminy miał być bowiem jednym z gości na albumie Soma projektu Taconafide, w którym swoje siły połączyły dwie tuzy polskiej sceny hip-hopowej – Quebonafide i Taco Hemingway. Rok temu w wywiadzie z Arturem Rawiczem dla portalu CGM, Vito zdradził, że kilka lat temu odmówił rapowemu duetowi ze względu na to, że nie znał dobrze osoby i twórczości Quebo, mimo że zawsze bardzo chciał coś stworzyć z Taco.

Aa szczęście artyści szybko nadrobili networkingowe zaległości, co już w 2020 roku poskutkowało ich wspólnym kawałkiem RUMPELSTILSKIN, który zasilił tracklistę albumu ROMANTIC PSYCHO Quebonafide.

Quebonafide feat. Vito Bambino – RUMPELSTILSKIN, posłuchaj!

Vito Bambino i Taco Hemingway w końcu połączą siły

Wciąż jednak nie ziściły się marzenia Vito Bambino o współpracy z Taco Hemingway’em. Aż do teraz. Artysta daje nam bowiem odczuć, że coś może być na rzeczy.

W ostatnim czasie Vito zasiadł na legendarnej kanapie w studiu programu Kuby Wojewódzkiego. Zapytany o rezygnację ze współpracy z Quebonafide przy okazji projektu Taconafide, artysta odpowiedział, że jest już po rozmowach z Taco.

Co prawda ani wokalista Bitaminy ani dziennikarz nie pociągnęli tego wątku dalej, ale wypowiedź Vito jest dość jednoznaczna – wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się jego duetu z Taco Hemingway’em. Cały odcinek talk show Kuby Wojewódzkiego z udziałem Vito Bambino jest dostępny w platformie Player.pl.

No właśnie, a co z Taco?

Nowy album od Taco Hemingway’a jeszcze we wrześniu? Są pewne poszlaki

Kilka dni temu minął rok od premiery ostatniego, dwupłytowego wydawnictwa Taco Hemingway’a – albumów Jarmark i Europa. Internet zaczął więc węszyć, bowiem warszawski raper stara się trzymać swojej tradycji wydawniczej i wypuszczać nowości mniej więcej właśnie co rok. Czy możemy się zatem spodziewać w najbliższym czasie nowego albumu od Taco? Niewykluczone! Niektórzy internauci mówią bowiem nawet o najbliższych dniach, a źródła tych poszlak doszukują się w zmienionej dacie premiery nowego albumu Maty. Ponoć Młody Matczak przełożył ją ze względu na premierę Taco Hemingway’a. Jednak ten drugi jak na razie nie pozostawia żadnych wskazówek, jakoby miał wydać coś nowego. Być może wracając do swoich starych nawyków raper wypuści swój nowy krążek z zaskoczenia, bez żadnych zapowiedzi? Bądźcie czujni, żeby nie przegapić!

Vito Bamino Taco Hemingway
Taco Hemingway – „Jarmark”, okładka albumu

Vito Bambino i Taco Hemnigway – prawdopodobnie usłyszymy tych artystów na jednym albumie. Sprawdźcie, o co chodzi! Reunion duetu Vito Bambino i Taco Hemingway’a Drogi tej dwójki, Vito Bambino i Taco Hemingway’a, przecięły się już w przeszłości. Lider Bitaminy miał być bowiem jednym z gości na albumie Soma projektu Taconafide, w którym swoje siły połączyły […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →