fot. Wojciech Kurczewski/TVN

Kuba Wojewódzki po dwudziestu latach odchodzi z TVN?


09 września 2021

Podziel się newsem:

Kuba Wojewódzki, niezaprzeczalnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN-u, właśnie podzielił się niespodziewaną wiadomością. Podobno jego programu nie zobaczymy więcej w ramówce stacji.

Kuba Wojewódzki skończy się po dwudziestu latach?

Skórzane kanapy u Wojewódzkiego pamiętam, odkąd byłam dzieckiem. Już wtedy kojarzyły mi się z niejakim prestiżem i właściwie do tej pory dla wielu artystów, czy postaci ze świata show-business był to przełomowy moment – zaproszenie do wieczornego programu dziennikarza. Niespodziewanie, dwie godziny temu, Kuba Wojewódzki na Instagramie poinformował swoich obserwujących, że nie będzie więcej nagrywać swojego programu. Nie musi to jednak oznaczać końca jego kariery, bowiem zapowiedział równocześnie, że jego show trafi na streaming.

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż🤘 Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych😎🎬

– napisał na swoich social mediach Wojewódzki

Przeczytaj: Gdzie byłby Mata, gdyby nie hajs, Wojewódzki i Tata? – komentarz Marceli Świetlik

Tylko i wyłącznie prowokacja?

Podczas swojego występu w Dzień Dobry TVN, Kuba Wojewódzki dosadnie skrytykował Małgorzatę Rozenek-Majdan. Pojawiły się plotki, że dziennikarz został wezwany na dywanik do Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN. Rzekome odejście ze stacji to podobno żartobliwa reakcja na owe pomówienia. W rozmowie z portalem Press.pl, Miszczak stanowczo zaprzeczył, jakoby miał zamiar zdjąć program Wojewódzkiego. Wszystko więc wskazuje na to, że ów post na Instagramie można uznać po prostu za promocję show Kuby, które można oglądać niezmiennie o godzinie 22.30 na antenie TVN.

Kuba Wojewódzki, niezaprzeczalnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN-u, właśnie podzielił się niespodziewaną wiadomością. Podobno jego programu nie zobaczymy więcej w ramówce stacji. Kuba Wojewódzki skończy się po dwudziestu latach? Skórzane kanapy u Wojewódzkiego pamiętam, odkąd byłam dzieckiem. Już wtedy kojarzyły mi się z niejakim prestiżem i właściwie do tej pory dla wielu artystów, czy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →