Taco Hemingway – „Jarmark” już dostępny! Raper udostępnia krążek za darmo, kilka dni przed premierą


28 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Taco Hemingway po raz kolejny udostępnił swój album całkowicie za darmo! Jarmark jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

Moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa…

Dziś w nocy, fani Taco Hemingway’a mieli niemałą niespodziankę. Na streamingi trafił bowiem najnowszy krążek rapera – Jarmark. Ponadto, Taco udostępnił także link do pobrania krążka w formie mp3, całkowicie za darmo.

Podobny zabieg Filip zastosował przy premierze zeszłorocznego krążka POCZTÓWKA Z WWA, LATO ’19, kiedy to zupełnie niespodziewanie wrzucił wszystkie utwory z albumu na streamingi i YouTube.

taco jarmark
Taco Hemingway – Jarmark – okładka albumu

Ponadto, Jarmark, to pierwsza płyta od debiutanckiego Trójkąta Warszawskiego, na której Taco nie rapuje o swojej obecnej sytuacji. Jednak na krążku znajdziemy kilka storytellingów, a także liczne obserwacje społeczne. Nie zabrakło także wspomnień z czasów dzieciństwa, czy nastoletniego okresu rapera.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Tak jak mówiłem rok temu — moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa. Dzisiaj postanowiłem opublikować cały „Jarmark” na serwisach streamingowych. Pod adresem http://pobierz.jarmarkeuropa.com znajdziecie też link do pobrania całej płyty w mp3. Miłego słuchania. Jarmark jest moją pierwszą płytą od „Trójkąta warszawskiego”, na której nie rapuję o swojej obecnej sytuacji; no, z wyjątkiem jednej jedynej linijki (pozdrawiam @golecuorkiestra ). Znajdziecie tu trochę storytellingu (trylogia „Łańcuchów”, „Szczękościsk”, „1990s Utopia”), garść wspomnień dziecięcych i nastoletnich (ciąg trzech piosenek po drugim „Łańcuchu”), kilka domorosłych obserwacji społecznych („Influenza”, „Panie, to Wyście!”, „Polskie Tango”). Dziękuję wszystkim, którzy pracowali nad albumem. Jestem wam wdzięczny bardziej niż potrafię to ubrać w słowa. Bez was wszystkich jedyne co mógłbym robić to co najwyżej pisać teksty i nagrywać je na dyktafon, bo poza tym nie potrafię robić zupełnie nic.

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

Taco Hemingway – Jarmark – odsłuch albumu

Na Jarmarku usłyszymy między innymi Artura Rojka, CatchUp’a, Kachę z Coalsów, czy Grubego Mielzky’ego. Krążek jest także pełen różnorodnych bitów, od spokojnie płynących bitów po drill. Jarmark, to pierwszy krążek Taco Hemingway’a, który ukazał się nakładem wytwórni 2020, którą Taco współtworzy wraz z PRO8L3Mem, Jedynakiem i Dj’em Chwiałem.

taco hemingway jarmark
Taco Hemingway – Jarmark – okładka albumu

Na ten moment nie wiadomo, kiedy udostępniona zostanie Europa. Jednakże fizyczne wydanie Jarmarku, oraz Europy możecie zamawiać ze strony jarmarkeuropa.eu. Znajdziecie tam także link do pobrania Jarmarku w formie mp3.

Taco Hemingway po raz kolejny udostępnił swój album całkowicie za darmo! Jarmark jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa… Dziś w nocy, fani Taco Hemingway’a mieli niemałą niespodziankę. Na streamingi trafił bowiem najnowszy krążek rapera – Jarmark. Ponadto, Taco udostępnił także link do pobrania krążka w formie […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →