Taconafide powraca! Posłuchajcie ich zwrotek w ramach #Hot16Challenge2

Podziel się newsem:

Na ten powrót czekali wszyscy fani Taconafide. Panowie nagrali swoje zwrotki w ramach akcji #Hot16Challange2, która ma na celu pomóc w walce z koronawirusem.

#Hot16Challenge2 – robi się gorąco!

Od wznowienia #Hot16 przez Solara minął już tydzień i akcja rozwija się z dnia na dzień. Jednak o co w niej chodzi? Otóż raper nagrywa 16 wersów na raz, po czym zaprasza kolejnych zawodników do zabawy. Challenge powrócił po 6 latach, jednak teraz ma także drugi cel. Oprócz propagowania dobrego rapu, zbierane są pieniądze na środki medyczne przeznaczone do walki z koronawirusem.

Przy współpracy z fundacją siepomaga.pl powstała akcja Beef z koronawirusem, której celem jest zebranie miliona złotych. Przez miniony tydzień udało się uzbierać już prawie połowę tej kwoty!

Powrót Taconafide!

Gdy Solar w swojej szesnastce nominował Taco Hemingway’a pojawiły się głosy zwątpienia, czy Filip w ogóle nagra swoją szensastkę. Okazało się, że zrobił to jako pierwszy z nominowanych oraz wspomógł zbiórkę kwotą 100 tysięcy złotych.

Taco Hemingway – #Hot16Challenge2

Oprócz świetnej zwrotki, Taco postarał się o ciekawe nominacje. Otrzymali je chociażby Łona, Krzy Krzysztof, czy Lanek. Jednak największymi niespodziankami były nominacje dla Klocucha i Taconafide.

O ile na zwrotkę Klocucha długo nie musieliśmy czekać, tak powrotu duetu Taco i Quebo doczekaliśmy się dziś w nocy i szczerze? Warto było czekać. Panowie polecieli na laidbackowym bicie Urb’a aż miło. Natomiast ich zwrotki składały się ze świetnie poskładanych rymów. Nie zabrakło też wielu nawiązań. Sprawdźcie sami. Ponadto, Quebo pochwalił się swoim nowym zestawem klocków LEGO, których jest wielkim fanem.

TACONAFIDE – #Hot16Challenge2

Powrót Taconafide w ramach #Hot16 był pierwszym nowym nagraniem, jakie otrzymaliśmy od duetu od wydania diamentowej Somy 0,5mg. Czy może to zwiastować nowe wydawnictwo? Wydaje mi się, że na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Taconafide - soma
TACONAFIDE – Soma 0,5 mg – okładka płyty

Hot16Challenge2 – zobacz oś czasu

Oś czasu #Hot16Challenge2

W drugiej edycji #Hot16Challenge raperów, którzy nagrywają swoje szesnastki jest coraz więcej i powoli można się pogubić w tym, kto już nagrał swoje #Hot16, a kto został nominowany. Dlatego przygotowaliśmy dla Was dokładną oś czasu ze wszystkimi nominacjami i szesnastkami, którą znajdziecie poniżej.

Oś czasu #Hot16Challenge2

Na ten powrót czekali wszyscy fani Taconafide. Panowie nagrali swoje zwrotki w ramach akcji #Hot16Challange2, która ma na celu pomóc w walce z koronawirusem. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →