Taconafide ponownie na scenie podczas H&M Loves Music

Obserwuj nas na instagramie:

W weekend odbyły się pierwsze tegoroczne koncerty w ramach serii H&M Loves Music. Podczas występu Jimka, na scenie pojawił się duet Taconafide z piosenką Tamagotchi.

W weekend, w Warszawie odbyły się pierwsze koncerty w ramach serii H&M Loves Music. W sobotę, 8 czerwca, swój występ miał Jimek wraz z 60-osobową orkiestrą. Jako goście specjalni wystąpili Taco Hemingway i Quebonafide. Przy akompaniamencie orkiestry wykonali hit zeszłorocznego lata, czyli utwór Tamagotchi.

Zobacz nagranie z występu Taconafide – Tamagotchi:

Co prawda, zeszłoroczna trasa promująca wspólny album Taco Hemingwaya i Quebonafide miała być tylko jednorazowym przedsięwzięciem, ale okazuje się, że artyści nie zamierzają rezygnować ze wspólnych występów.

Taconafide

Taconafide to duet, w skład którego wchodzą: Taco Hemingway i Quebonafide. Raperzy połączyli siły w ubiegłym roku i wydali wspólnie album Soma 0,5 mg, który był najlepiej sprzedającą się płytą pierwszego półrocza 2018 roku. Krążek do tej pory cieszy się dużą popularnością i uzyskał już status poczwórnej platyny. Niewiele już brakuje do zdobycia Diamentowej Płyty, co w czasach streamingu jest dużym osiągnięciem.

Wraz z albumem pojawił się także mixtape 0,25 mg, na którym gościnnie udzielili się m.in.: Dawid Podsiadło, Bedoes czy KęKę.

Płytę promowała trasa koncertowa Ekodiesel Tour, która obejmowała największe polskie miasta. Bilety na wszystkie występy duetu rozeszły się błyskawicznie. Trasę zakończył występ Taconafide na Głównej Scenie podczas Open’era 2018.

Kolejne koncerty w ramach serii H&M Loves Music

14.06. – Asfalt Records Showcase, MIUOSH – KOBIETY
15.06. – Barbara Wrońska, Kortez
21.06. – PlanBe, Bedoes i Solar
22.06. – Natalia Przybysz, Brodka

W weekend odbyły się pierwsze tegoroczne koncerty w ramach serii H&M Loves Music. Podczas występu Jimka, na scenie pojawił się duet Taconafide z piosenką Tamagotchi. W weekend, w Warszawie odbyły się pierwsze koncerty w ramach serii H&M Loves Music. W sobotę, 8 czerwca, swój występ miał Jimek wraz z 60-osobową orkiestrą. Jako goście specjalni wystąpili […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →