Taconafide na Open’er Festival 2018! Taco Hemingway i Quebonafide zagrają na Orange Main Stage!


01 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

To będzie ostatni koncert duetu Taconafide!

Przegapiliście koncerty Taconafide w ramach Ekodiesel Tour 2018? Nic straconego! Taconafide dołączyło właśnie do line up’u Open’er Festival 2018!

Duet Taco Hemingway & Quebonafide to kolejny headliner gdyńskiego festiwalu. Raperzy wystąpią 6 lipca na Orange Main Stage!

Jak zapowiadają organizatorzy, występ na Open’er Festival 2018 będzie ostatnią okazją, by zobaczyć i usłyszeć na żywo Taco Hemingwaya i Quebonafide w duecie! 

Po świetnych koncertach Taco i Quebo w ramach Ekodiesel Tour 2018 na Open’er Festival 2018 można się spodziewać prawdziwego szału! 6 lipca na scenie głównej Open’er Festival 2018 zagrają też Young Thug, Gorillaz i Kaleo.

 

Tegoroczny Open’er Festival odbędzie się w dniach 4-7 lipca. Wśród headlinerów festiwalu znalazły się takie gwiazdy, jak Massive Attack, Depeche Mode, Arctic Monkeys, Bruno Mars i Dawid Podsiadło. :)

Teraz mamy kolejny baardzo dobry powód, by w lipcu odwiedzić lotnisko w Kosakowie! :)

 

 

To będzie ostatni koncert duetu Taconafide! Przegapiliście koncerty Taconafide w ramach Ekodiesel Tour 2018? Nic straconego! Taconafide dołączyło właśnie do line up’u Open’er Festival 2018! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →