Dawid Podsiadło rządzi w Trójce i… szykuje się na Open’er Festival 2018!


03 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Dawid Podsiadło pojawił się w KAŻDYM kawałku na podium legendarnej Listy Przebojów Trójki.

Dawid Podsiadło po półtorarocznej przerwie powrócił w wielkim stylu! Nie dość, że jego teledysk do singla “Małomiasteczkowy” został obejrzany na YouTube ponad 6 milionów razy, on sam wystąpi 7 lipca na scenie głównej podczas Open’er Festival 2018, to na dodatek Dawid Podsiadło pojawił się na 3 PIERWSZYCH MIEJSCACH ostatniego zestawienia Listy Przebojów Trójki!

W notowaniu numer 1900 z piątku 29.06.2018 roku kawałek “Małomiasteczkowy” znalazł się na II miejscu, na I miejscu notowania pojawił się utwór “Początek”, w którym wokalnie udzielają się Zalewski, Kortez i Podsiadło, a podium zamknął kawałek Taconafide “Tamagotchi” z gościnnym udziałem Dawida!

To niesamowity sukces, tym bardziej, że jak zauważył sam Marek Niedźwiecki  “prawdopodobnie po raz pierwszy w historii listy krajowy wykonawca jest, jakąś cząstką obecny na każdym stopniu podium…”. WOW!

Dawid Podsiadło skomentował oczywiście swój sukces na FB.

Bardzo miło się wraca. Zwłaszcza jak takie są owoce powrotów.(…) W takim miejscu i w takim fantastycznym towarzystwie to ogromne wyróżnienie i radość. (…) Odkąd wydałem pierwszą płytę dostaje od świata dużo miłych słów i dobrych informacji, ale przyznam że momenty takie jak ten działają niezwykle mocno. (…) Naprawdę. Bardzo Wam dziękuję.

Gratulujemy i już zacieramy rączki w oczekiwaniu na koncert Dawida Podsiadło na Openerze!

Dawid Podsiadło pojawił się w KAŻDYM kawałku na podium legendarnej Listy Przebojów Trójki. Dawid Podsiadło po półtorarocznej przerwie powrócił w wielkim stylu! Nie dość, że jego teledysk do singla “Małomiasteczkowy” został obejrzany na YouTube ponad 6 milionów razy, on sam wystąpi 7 lipca na scenie głównej podczas Open’er Festival 2018, to na dodatek Dawid Podsiadło pojawił […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →