Open’er 2018 WYPRZEDANY? Nie ma już wejściówek na sobotę i czwartek!


03 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Tegoroczna edycja festiwalu ma duże szanse przejść do historii!

Ci, którzy z kupieniem biletów na Open’er Festival 2018 czekają do ostatniej chwili, mogą się nieźle rozczarować i… odbić od bramki! Wejściówki na kolejne dni gdyńskiego festiwalu rozchodzą się bowiem, jak świeże bułeczki. I w sumie nic w tym dziwnego – w końcu tegorocznym line up’ie znalazły się takie gwiazdy, jak Massive Attack, Depeche Mode, Post Malone, Bruno Mars czy Gorillaz.

Najpierw skończyły się wejściówki jednodniowe na sobotę, czyli finałowy dzień festiwalu, kiedy na scenie pojawią się takie gwiazdy, jak Bruno Mars, Post Malone i Dawid Podsiadło. Na dzień przed rozpoczęciem Openera wyprzedały się również bilety na czwartkowe koncerty z Depeche Mode, Massive Attack i Young Fathers w line up’ie.

Dla spóźnialskich oraz tych, którzy podejmują spontaniczne decyzje została jeszcze garstka karnetów na całą imprezę za 619 zł oraz karnety weekendowe na piątek i sobotę za 419 zł. Patrząc na ogromne zainteresowanie tegoroczną edycją są całkiem spore szanse na to, że Open’er Festival 2018 zostanie WYPRZEDANY, a wtedy 17. edycja festiwalu na pewno przejdzie do historii. :)

Zatem zanim na spontanie podejmiecie decyzje o przemierzeniu całej Polski, by zabawić się na lotnisku w Kosakowie, na wszelki wypadek zaopatrzcie się wcześniej w bilety online. Bo przed wejściem na teren festiwalu po prostu może ich już nie być. ;)

Tegoroczna edycja festiwalu ma duże szanse przejść do historii! Ci, którzy z kupieniem biletów na Open’er Festival 2018 czekają do ostatniej chwili, mogą się nieźle rozczarować i… odbić od bramki! Wejściówki na kolejne dni gdyńskiego festiwalu rozchodzą się bowiem, jak świeże bułeczki. I w sumie nic w tym dziwnego – w końcu tegorocznym line up’ie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →