TOP 5 artystów, których trzeba zobaczyć na Open’er Festival 2018.


04 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Wiadomo, wybór jest trudny, ale TYCH 5 KONCERTÓW na Open’er Festival 2018 nie możecie przegapić!

Już za momencik, już za chwileczkę rozpocznie się festiwalowe szaleństwo. Podczas 4 dni na lotnisku w Kosakowie odbędzie się kilkadziesiąt koncertów na 5 scenach. Wszystkiego niestety nie da się doświadczyć, ale jeśli chcecie wrócić z Gdyni z mnóstwem niesamowitych wrażeń i wspomnień – na tych koncertach po prostu musicie być!

DAWID PODSIADŁO – 7 lipca ORANGE MAIN STAGE

Zdecydowanie najmocniejszy i najbardziej wyczekiwany polski akcent tegorocznej edycji. To będzie 1. koncert Dawida po półtorarocznej przerwie i 1. okazja, by usłyszeć kawałki z jego zapowiedzianej na jesień płyty na żywo. Liczymy też na to, że Dawid Podsiadło pojawi się na scenie z Quebonafide i Taco Hemingwayem. by razem z nimi zaśpiewać Tamagotchi.

YOUNG FATHERS – 5 lipca ALTER STAGE

Szalonych chłopaków z Edynburga na pewno kojarzycie z kolaboracji z Massive Attack, z którym nagrali kawałek VooDoo In My Blood. I patrząc na ich energię i charyzmę trzeba przyznać, że w żyłach tych Panów Voo Doo po prostu buzuje. Na ich koncercie na pewno zapanuje totalne szaleństwo. A jeśli jeszcze wskoczą na scenę podczas koncertu Massive Attack to będzie pełnia szczęścia.

NICK CAVE & THE BAD SEEDS – 4 lipca ORANGE MAIN STAGE

Chcielibyśmy mieć takiego powera po 60-tce, co Nick Cave. Ukochany przez polską publikę ze wzajemnością. Absolutnie fenomenalny na scenie. Szykuje się dużo wrażeń i wzruszeń!

SEVDALIZA – 7 lipca ALTER STAGE

To na pewno będzie najbardziej zmysłowy i seksowny koncert tegorocznego Openera. Orientalna, sensualna, eksperymentująca wokalistka z Teheranu oczarowała nas swoimi tekstami, klipami i aksamitnym głosem. Teraz czekamy na nią w wersji LIVE!

KALI UCHIS – 6 lipca ORANGE MAIN STAGE

Ma zaledwie 23 lata, a na koncie ma już współpracę z takimi producentami, jak Kaytranada, Diplo i Tyler, The Creator. Nagrywała też z Gorillaz i Major Lazer. Jej brzmienie przepełnione jest ciepłym R&B, oldskulowymi hip hopowymi bitami, z odrobiną funku i latynoskich rytmów. Na jej koncercie miło się pobujacie (w obłokach) i złapiecie festiwalowy chill. :)

Wiadomo, wybór jest trudny, ale TYCH 5 KONCERTÓW na Open’er Festival 2018 nie możecie przegapić! Już za momencik, już za chwileczkę rozpocznie się festiwalowe szaleństwo. Podczas 4 dni na lotnisku w Kosakowie odbędzie się kilkadziesiąt koncertów na 5 scenach. Wszystkiego niestety nie da się doświadczyć, ale jeśli chcecie wrócić z Gdyni z mnóstwem niesamowitych wrażeń […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →