Kolejna odsłona H&M Loves Music. Sprawdź, kto wystąpi

Obserwuj nas na instagramie:

H&M Loves Music to seria koncertów organizowanych przez markę H&M, które odbywać się będą w czerwcowe weekendy, przy zajezdni autobusowej przy Redutowej 27 w Warszawie.  Na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej muzyki.

Koncerty w ramach H&M Loves Music odbywają się od 2015 roku i już na stałe wpisały się do kalendarza letnich imprez w stolicy. W tym roku przez trzy czerwcowe weekendy będzie można usłyszeć najpopularniejszych polskich wykonawców.

Podczas tegorocznej edycji wystąpią tylko przedstawiciele rodzimej sceny muzycznej. Koncerty zostały zaplanowane tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Wystąpią m.in. Bass Astral x Igo, którzy ostatnią trasę koncertową wyprzedali w kilka minut. Oprócz tego, wartym uwagi jest także showcase przedstawicieli Asfalt Records, w składzie: O.S.T.R., Jan Serce i Miętha.

Zobacz cały line-up:

07.06. – Mrozu, Bass Astral x Igo
08.06. – Rosalie., JIMEK Symphonixx bis + goście specjalni
14.06. – Asfalt Records Showcase, MIUOSH – KOBIETY
15.06. – Barbara Wrońska, Kortez
21.06. – PlanBe, Bedoes i Solar
22.06. – Natalia Przybysz, Brodka

A Wy na które koncerty się wybierzecie?

H&M Loves Music to seria koncertów organizowanych przez markę H&M, które odbywać się będą w czerwcowe weekendy, przy zajezdni autobusowej przy Redutowej 27 w Warszawie.  Na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej muzyki.Koncerty w ramach H&M Loves Music odbywają się od 2015 roku i już na stałe wpisały się do kalendarza letnich imprez w stolicy. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →