fot. Michał Murawski

Taconafide i nowa wersja „8 kobiet” (bez Bedoesa)


15 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Taconafide, ale to Kacha z Coals? Proszę bardzo. Artystka dograła zwrotkę do 8 kobiet i… szkoda, że nie było jej na oficjalnym feacie.

Taconafide, najlepszy polski boysband

O nich nie da się zapomnieć, szczególnie że duet złożony z Taco Hemingwaya i Quebonafide raz po raz wraca na scenę – oczywiście przy okazji większych koncertów czy eventów, takich, jak #HOT16CHALLENGE. Soma 0,5 mg, niekoniecznie doceniona w momencie premiery, dziś ma status płyty totalnie kultowej i niejako przełomowej dla polskiego mainstreamowego hip-hopu.

Jeden z utworów z krążka, popularne (chociaż nie singlowe) 8 kobiet, dość mocno podzieliło fanów. Czy lepsza jest wersja z czy bez Bedoesa? Zdania są skrajnie różne, więc gdyby tak… dodać kolejną opcję do wyboru?

Przeczytaj: Diamentowa płyta Taconafide pomoże w walce z chorobą. Ruszyła aukcja charytatywna

Taconafide kacha z coals osiem kobiet
okładka albumu Soma 0,5 mg Taconafide

Kacha z Coals robi rzeczy na TikToku

Kojarzycie artystkę, która śpiewa w Żyrandolu? Mam na myśli frazę „Witaj w hotelu Marmur”, która kołysze się w tle. Dodatkowy wokal położyła tam Kacha Kowalczyk, znana również z Coals (duet wydał ostatnio świetną EP-kę Rewal). Kacha współpracowała też z Taco Hemingwayem później – przecięli się m.in. przy Jarmarku w numerze 1990’s Utopia.

Teraz artystka na TikToku podzieliła się autorską wersją zwrotki Quebonafide z 8 kobiet. Wypadło bardzo dobrze. Nawet bez miksu brzmi to na tyle catchy, że fani domagają się wrzutki na Soundclouda.

Mamy zatem nową stronę sporu o 8 kobiet – przy czym ja stanowczo opowiadam się za wersją z udziałem Kachy.

@discopololajf Odpowiadanie użytkownikowi @me ♬ dźwięk oryginalny – discopololajf

Taconafide, ale to Kacha z Coals? Proszę bardzo. Artystka dograła zwrotkę do 8 kobiet i… szkoda, że nie było jej na oficjalnym feacie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Taconafide, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →