fot. Michał Murawski

Taconafide i nowa wersja „8 kobiet” (bez Bedoesa)


15 września 2022

Podziel się newsem:

Taconafide, ale to Kacha z Coals? Proszę bardzo. Artystka dograła zwrotkę do 8 kobiet i… szkoda, że nie było jej na oficjalnym feacie.

Taconafide, najlepszy polski boysband

O nich nie da się zapomnieć, szczególnie że duet złożony z Taco Hemingwaya i Quebonafide raz po raz wraca na scenę – oczywiście przy okazji większych koncertów czy eventów, takich, jak #HOT16CHALLENGE. Soma 0,5 mg, niekoniecznie doceniona w momencie premiery, dziś ma status płyty totalnie kultowej i niejako przełomowej dla polskiego mainstreamowego hip-hopu.

Jeden z utworów z krążka, popularne (chociaż nie singlowe) 8 kobiet, dość mocno podzieliło fanów. Czy lepsza jest wersja z czy bez Bedoesa? Zdania są skrajnie różne, więc gdyby tak… dodać kolejną opcję do wyboru?

Przeczytaj: Diamentowa płyta Taconafide pomoże w walce z chorobą. Ruszyła aukcja charytatywna

Taconafide kacha z coals osiem kobiet
okładka albumu Soma 0,5 mg Taconafide

Kacha z Coals robi rzeczy na TikToku

Kojarzycie artystkę, która śpiewa w Żyrandolu? Mam na myśli frazę „Witaj w hotelu Marmur”, która kołysze się w tle. Dodatkowy wokal położyła tam Kacha Kowalczyk, znana również z Coals (duet wydał ostatnio świetną EP-kę Rewal). Kacha współpracowała też z Taco Hemingwayem później – przecięli się m.in. przy Jarmarku w numerze 1990’s Utopia.

Teraz artystka na TikToku podzieliła się autorską wersją zwrotki Quebonafide z 8 kobiet. Wypadło bardzo dobrze. Nawet bez miksu brzmi to na tyle catchy, że fani domagają się wrzutki na Soundclouda.

Mamy zatem nową stronę sporu o 8 kobiet – przy czym ja stanowczo opowiadam się za wersją z udziałem Kachy.

@discopololajf Odpowiadanie użytkownikowi @me ♬ dźwięk oryginalny – discopololajf

Taconafide, ale to Kacha z Coals? Proszę bardzo. Artystka dograła zwrotkę do 8 kobiet i… szkoda, że nie było jej na oficjalnym feacie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →