To już dziś! Łona i Webber udostępniają swój „Śpiewnik Domowy”


17 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

No i stało się! Łona i Webber w końcu udostępniają swój długo wyczekiwany krążek. Sprawdźcie, jak brzmi Śpiewnik Domowy.

Śpiewnik Domowy w końcu w domu

Na ten dzień czekali chyba wszyscy fani Łony i Webbera i to z zapartym tchem. Po przeszło 4 latach duet powrócił z nowym wydawnictwem. Ostatnim wspólnym krążkiem artystów było bowiem kultowe już Nawiasem Mówiąc.

W zasadzie, to Śpiewnik Domowy nie jest pełnoprawnym albumem, a zaledwie EP’ką, jednak trwające niecałe 30 minut wydawnictwo to kawał świetnego rapu i muzyki.

Minialbum zawiera bowiem 7 nowych utworów. Jego głównym motywem jest dyskusja o tożsamości, z naciskiem na różnorodność fragmentów, z jakiej potrafi być ona utkana i jak dalekie niekiedy inspiracje mają na nią wpływ.

Ponadto Łona i Webber zaprezentowali trzy single, które podparte zostały świetnymi, klimatycznymi teledyskami. Najnowszym z nich jest Co tam, mordo? i na usta aż samo ciśnie się, aby odpowiedzieć, że jest świetnie, bo w końcu mamy nową muzykę od niezawodnego duetu.

Łona i Webber – Co tam, mordo?

Scenariusz do najnowszego obrazka napisali Adam Zieliński, Andrzej Mikosz oraz Adam Barwiński, który zajął się także reżyserią całości. Ponadto w klipie zobaczymy Agnieszka Kryst i Adama Kuzycza.

Zamów Śpiewnik Domowy do domu

Łona i Webber
Łona i Webber – Śpiewnik Domowy – okładka płyty

W oficjalnym sklepie dobrzewiesz w dalszym ciągu trwa sprzedaż limitowanej wersji EP’ki Łony i Webbera. Dlaczego warto ją zamówić i czym różni się od standardowej wersji? W jej skład wchodzi płyta z instrumentalami i nutowy zapis wszystkich utworów.

Dla fanów cyfrowych nośników także mamy dobrą wiadomość, ponieważ krążek w całości możecie odsłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Łona i Webber – Śpiewnik Domowy – odsłuch

No i stało się! Łona i Webber w końcu udostępniają swój długo wyczekiwany krążek. Sprawdźcie, jak brzmi Śpiewnik Domowy. Śpiewnik Domowy w końcu w domu Na ten dzień czekali chyba wszyscy fani Łony i Webbera i to z zapartym tchem. Po przeszło 4 latach duet powrócił z nowym wydawnictwem. Ostatnim wspólnym krążkiem artystów było bowiem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →