To już dziś! Łona i Webber udostępniają swój “Śpiewnik Domowy”


17 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

No i stało się! Łona i Webber w końcu udostępniają swój długo wyczekiwany krążek. Sprawdźcie, jak brzmi Śpiewnik Domowy.

Śpiewnik Domowy w końcu w domu

Na ten dzień czekali chyba wszyscy fani Łony i Webbera i to z zapartym tchem. Po przeszło 4 latach duet powrócił z nowym wydawnictwem. Ostatnim wspólnym krążkiem artystów było bowiem kultowe już Nawiasem Mówiąc.

W zasadzie, to Śpiewnik Domowy nie jest pełnoprawnym albumem, a zaledwie EP’ką, jednak trwające niecałe 30 minut wydawnictwo to kawał świetnego rapu i muzyki.

Minialbum zawiera bowiem 7 nowych utworów. Jego głównym motywem jest dyskusja o tożsamości, z naciskiem na różnorodność fragmentów, z jakiej potrafi być ona utkana i jak dalekie niekiedy inspiracje mają na nią wpływ.

Ponadto Łona i Webber zaprezentowali trzy single, które podparte zostały świetnymi, klimatycznymi teledyskami. Najnowszym z nich jest Co tam, mordo? i na usta aż samo ciśnie się, aby odpowiedzieć, że jest świetnie, bo w końcu mamy nową muzykę od niezawodnego duetu.

Łona i Webber – Co tam, mordo?

Scenariusz do najnowszego obrazka napisali Adam Zieliński, Andrzej Mikosz oraz Adam Barwiński, który zajął się także reżyserią całości. Ponadto w klipie zobaczymy Agnieszka Kryst i Adama Kuzycza.

Zamów Śpiewnik Domowy do domu

Łona i Webber
Łona i Webber – Śpiewnik Domowy – okładka płyty

W oficjalnym sklepie dobrzewiesz w dalszym ciągu trwa sprzedaż limitowanej wersji EP’ki Łony i Webbera. Dlaczego warto ją zamówić i czym różni się od standardowej wersji? W jej skład wchodzi płyta z instrumentalami i nutowy zapis wszystkich utworów.

Dla fanów cyfrowych nośników także mamy dobrą wiadomość, ponieważ krążek w całości możecie odsłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Łona i Webber – Śpiewnik Domowy – odsłuch

No i stało się! Łona i Webber w końcu udostępniają swój długo wyczekiwany krążek. Sprawdźcie, jak brzmi Śpiewnik Domowy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Śpiewnik Domowy w końcu w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →