Anja Rubik, Maffashion i Masłowska będą rozmawiać o seksie! #sexedpl


26 października 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Znane modelki, blogerki, aktorzy, politycy będą uczyć Polaków, JAK TO SIĘ ROBI!

Seks cały czas w Polsce jest tematem tabu, a świadomość naszego narodu w tematach antykoncepcji, masturbacji czy szeroko rozumianego współżycia zostawia często wiele do życzenia.

Dlatego Anja Rubik postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i z pomocą specjalistów z grupy Dziewuchy Dziewuchom stworzyła listę tematów dotyczących edukacji seksualnej, które będą przekazywane w minutowych filmikach, które od 28 października codziennie będą pojawiać się w sieci.

Z powodu klimatu, który obecnie panuje w Polsce – brak edukacji seksualnej oraz konsekwentnie realizowany plan rządu, by ograniczyć dostęp do antykoncepcji – zdecydowałam stworzyć kampanię edukacyjną, na którą będą się składać 60-sekundowe filmiki, których tematem będzie edukacja seksualna.

Tak o motywach kampanii Sexedpl napisała Anja Rubik na Istagramie. Do wzięcia udziału w akcji i opowiedzenia swoich okołołóżkowych historii modelka namówiła wiele osób ze świata polskiej sztuki i polityki, m.in. Roberta Biedronia, Dorotę Masłowską, Maffashion, Brodkę i Romę Gąsiorowską.

Świetna inicjatywa! Mamy nadzieję, że akcja Sexedpl poukłada trochę Polakom w głowach i sprawi, że bardziej świadomie będą podchodzić do swojego życia seksualnego. Już nie możemy doczekać się pierwszego filmiku!

Znane modelki, blogerki, aktorzy, politycy będą uczyć Polaków, JAK TO SIĘ ROBI! Seks cały czas w Polsce jest tematem tabu, a świadomość naszego narodu w tematach antykoncepcji, masturbacji czy szeroko rozumianego współżycia zostawia często wiele do życzenia. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →