Gwiazdy biorą udział w akcji “Cała Polska czyta o seksie” – #sexedPL


21 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Z okazji rocznicy premiery książki #sexedPL wystartowała nowa akcja – Cała Polska czyta o seksie, w której udział wzięli największe gwiazdy.

#sexedPL

#sexedPL to projekt powstały w 2018 roku z inicjatywy Anji Rubik, która postanowiła zacząć otwarcie rozmawiać z Polakami o seksie. Modelka zaczęła przełamywać ten temat, który od lat jest w naszym społeczeństwie uznawany za tabu, chcąc sprostować pewne popularne mity dotyczące seksualności.

sedexpl

Książka sexedPL

Efektem jej działań społecznych było wydanie książki #sexedPL. To zbiór osiemnastu rozmów, które Anja Rubik przeprowadziła z lekarzami i specjalistami w różnych dziedzinach obracających się wokół tematu seksu i poczucia własnej tożsamości.

sedexpl

Wydawnictwo okazało się być ogromnym sukcesem zarówno wśród młodzieży jak i dojrzałych osób, a zarówno książkę jak i całą akcję zaczęły wspierać i promować znane i popularne osoby, takie jak Robert Biedroń, Monika Brodka, Maciej Stuhr, czy Maffashion.

#sexedPL – Monika Brodka

Cała Polska czyta o seksie

Z okazji pierwszej rocznicy premiery książki #sexedPL powstała kolejna akcja – Cała Polska czyta o seksie. Artyści i działacze społeczni ponownie licznie się w nią zaangażowali, wybierając i czytając swoje ulubione fragmenty #sexedPL. Wszystkie nagrania w których udział wzięli Daria Zawiałow, Maciej Dąbrowski, Maffashion, Red Lipstic Monster, Magdalena Cielecka, Maciej Stuhr, Organek, Margaret, Maja Ostaszewska, Michał Koterski, Michał Żebrowski, Agnieszka Holland, Aleksandra Domańska, Małgorzata Socha, Julia Wieniawa, Robert Biedroń, Bartosz Gelner, Zofia Wichłacz, Alicja Długołęcka, Agnieszka Grochowska, Jessica Mercedes, Michał Pozdał, Barbara Ewa Baran, Andrzej Chyra, Jimek oraz Jakub Kosel. Znajdziecie na profilu #sexedPL na Instagramie.

Z okazji rocznicy premiery książki #sexedPL wystartowała nowa akcja – Cała Polska czyta o seksie, w której udział wzięli największe gwiazdy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM #sexedPL […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →