Yesterday – film o świecie bez Beatlesów. W obsadzie Ed Sheeran


17 lutego 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Twórca oscarowego hitu  Slumdog - Milioner z ulicy stworzył komedię z muzyką legendarnego zespołu. Zobacz zwiastun filmu Yesterday.

Obecnie trudno sobie wyobrazić świat, w którym nikt nie słyszał o Beatlesach. Reżyser Danny Boyle podjął się tego wyzwania w filmie Yesterday.

Yesterday – opis filmu:

W filmie Yesterday młody mężczyzna Jack Malik (w tej roli Himesh Patel) budzi się w świecie, w którym nikt oprócz niego nie znał muzyki czwórki z Liverpoolu. Bohater wykorzystuje sytuację i przypisuje sobie autorstwo takich hitów jak Let It Be czy Come Together. W błyskawicznym tempie zyskuje popularność na całym świecie.

Film to rock-n-rollowa komedia o muzyce, marzeniach, przyjaźni oraz o długiej i krętej drodze prowadzącej do odnalezienia miłości życia. Po tajemniczym wyłączeniu prądu na kilkanaście sekund, z historii świata znikają wszystkie ślady The Beatles – z kultury, pamięci i półek z płytami. Jack, wokalista i kompozytor, który próbuje przebić się w świecie muzyki, zaczyna grać ich piosenki, a wszyscy na świecie słyszą je po raz pierwszy.

W produkcji gościnnie wystąpił znany muzyk Ed Sheeran.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu:

W Polsce film trafi do kin 12 lipca.

Yesterday – soundtrack

A już 21 czerwca do sklepów i serwisów cyfrowych trafi oficjalna ścieżka dźwiękowa do Yesterday. Znajdą się na niej największe przeboje The Beatles, w wykonaniu Himesha Patela, odtwórcy głównej roli w filmie.

Oficjalna tracklista soundtracku została ujawniona 14 czerwca, czyli w dniu rocznicy nagrywania Yesterday przez The Beatles w Abbey Road Studios w 1965. Tego samego dnia w sieci pojawił się teledysk do utworu w wykonaniu Patela. W klipie możemy oglądać ujęcia z filmu połączone z ujęciami gwiazdy nowego obrazu Danny’ego Boyle’a z Abbey Road.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: