Ed Sheeran zapowiada nowy album. Pojawi się na nim wielu gości


23 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ed Sheeran swoją ostatnią płytę ÷ wydał w 2017 roku. Fani z niecierpliwością czekają, aż pojawi się nowy materiał. Okazuje się, że stanie się to jeszcze w tym roku. Na nowym albumie No.6 Collaborations Project, w każdym utworze pojawi się gość.

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Ed Sheeran pracuje nad swoim kolejnym wydawnictwem. Nasiliło się to, gdy pojawił się jego wspólny kawałek z Justinem Bieberem. Wiadomo, że singiel I Don’t Care powstał na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu animowanego Angry Birds 2. Okazuje się, że utwór znajdzie się również na nadchodzącym albumie Sheerana.

Wcześniej obaj wokaliści pojawili się w utworze, który powstał na potrzeby Światowego Dnia Ziemi.  Jeżeli jeszcze go nie słyszeliście, koniecznie nadróbcie zaległości!

Krążek No.6 Collaborations Project będzie kontynuacją, wydanej w 2011 roku, EP-ki No.5 Collaborations Project. Miało to miejsce jeszcze zanim Sheeran podpisał kontrakt z wytwórnią.

Póki co, znamy jedynie tytuły utworów, jednak artysta nie zdradza jeszcze wszystkich nazwisk, które gościnnie pojawią się na płycie. Na albumie znajdzie się 15 utworów.

Dziś o północy opublikowany zostanie kolejny singiel. Będzie to utwór Cross Me, w którym gościnne pojawią się raperzy Chance the Rapper i PnB Rock. W tym samym czasie ruszy także pre-order albumu.

Okładka prezentuje się następująco:

 

Tracklista:

1. Beautiful People
2. South of the Border
3. Cross Me, ft. Chance the Rapper & PnB Rock
4. Take Me Back To London
5. Best Part Of Me
6. I Don’t Care ft. Justin Bieber
7. Antisocial
8. Remember the Name
9. Feels
10. Put It All On Me
11. Nothing On You
12. I Don’t Want Your Money
13. 1000 Nights
14. Way To Break My Heart
15. Blow

Premiera płyty No.6 Collaborations Project zaplanowana jest na 12 lipca.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: