Rosalie. zapowiada nową płytę i wiosenną trasę koncertową

Podziel się newsem:

Dwa lata po premierze debiutanckiego albumu Flashback, Rosalie. powraca z nowym materiałem. Wiosną będzie można posłuchać nowych utworów na kilku koncertach w największych polskich miastach.

Reklama

Rosalie. to piosenkarka i autorka tekstów, której styl określany jest jako alternatywne R&B z wpływami soulu, elektroniki i hip-hopu. Artystka na swoim koncie ma obecnie dwa wydawnictwa – EPkę Enuff oraz album studyjny Flashback. Współpracowała m. in. z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi czy Catz’n’Dogz.

W 2020 roku nakładem innej niż dotychczas wytwórni – Def Jam Recordings ukaże się jej kolejny album. Zapowiada go utwór Chmury, który wyprodukował Ment XXL (Rasmentalism, Flirtini). Posłuchajcie:

Rosalie. – Chmury

Zmiana wytwórni z Alkopoligamii do Def Jam Recordings to nie jedyna zmiana, jaką zapowiada Rosalie. Jej nowa płyta ma być znacznie dojrzalsza i pogodniejsza od debiutu.

Cały czas trzonem produkcji są hip-hopowe, elektroniczne produkcje, ale cieszę się, że tworząc tę płytę mogę więcej czasu spędzać w studio z producentami i mieć większy wpływ na proces tworzenia muzyki. Po tych kilkunastu miesiącach jestem dużo bogatsza w doświadczenia i album dzięki temu na pewno będzie dojrzalszy. Choć pewnie bardziej pogodny niż Flashback.

Nowych utworów będzie można posłuchać na żywo już wiosną podczas kilku klubowych koncertów. Sprawdźcie, gdzie wystąpi Rosalie.:

Rosalie. – wiosenna trasa koncertowa – bilety

22.03.2020 – Warszawa, Niebo
27.03.2020 – Wrocław, Stary Klasztor
29.03.2020 – Toruń, NRD
03.04.2020 – Kraków, Zet Pe Te

Bilety na koncerty z trasy są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Dwa lata po premierze debiutanckiego albumu Flashback, Rosalie. powraca z nowym materiałem. Wiosną będzie można posłuchać nowych utworów na kilku koncertach w największych polskich miastach. Rosalie. to piosenkarka i autorka tekstów, której styl określany jest jako alternatywne R&B z wpływami soulu, elektroniki i hip-hopu. Artystka na swoim koncie ma obecnie dwa wydawnictwa – EPkę Enuff […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Rosalie. - trasa koncertowa | Warszawa, Wrocław, Toruń, Kraków

Biletomat.pl
od 35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.