Bedoes, Białas i Taco Hemingway w singlu „SAUVAGE”


28 listopada 2019

Podziel się newsem:

Bedoes kontynuuje singlową ofensywę promującą jego najnowszy album Opowieści z Doliny Smoków. Posłuchajcie SAUVAGE z gościnnym udziałem Białasa i Taco Hemingway’a.

SAUVAGE to kolejny singiel z nadchodzącej płyty Bedoesa i Lanka Opowieści z Doliny Smoków. Wcześniej do sieci trafiły kawałki takie jak chociażby 1998 (mam to we krwi), Brzydkie rzeczy, czy tytułowe Opowieści z Doliny Smoków. Bedoes podbił tymi numerami listę przebojów Spotify zajmując wszystkie lokaty na podium.

Najnowszy singiel to wyjątkowe połączenie. Na klimatycznym, ale przyprawiającym o lekki niepokój bicie Lanka usłyszymy oczywiście Bedoesa, ale także Białasa i Taco Hemingway’a.

Bedoes & Lanek feat Białas, Taco Hemingway – SAUVAGE

Co ciekawe, Taco jest jedynym raperem, który pojawia się na wydawnictwie Bedoesa w dwóch utworach. Tym drugim kawałkiem jest numer Lost z anglojęzycznej EPki 2119 dodawanej do preorderowej wersji albumu.

Bedoes & Lanek – Opowieści z Doliny Smoków – premiera już jutro!

Opowieści z Doliny Smoków już jutro pojawią się na półkach sklepowych. Jest to pierwszy legalny album Bedoesa, gdzie roli producenta nie pełni Kubi Producent, a Lanek, którego możecie kojarzyć z wyprodukowania takich albumów jak chociażby POLON Białasa, czy ogromnego hitu Intercontinental Bajers. Więcej szczegółów na temat krążka, między innymi tracklistę przeczytasz TUTAJ.

Tymczasem preorderowe zamówienia powoli docierają już do osób, które zdecydowały się na taką formę zakupu. Preorder zawiera 4 bonusowe utwory, oraz anglojęzyczną epkę 2119.

Warto również dodać, że Opowieści z Doliny Smoków do tej pory sprzedały się w ponad 15 tysięcznym nakładzie. Oznacza to, że album osiągnął status Złotej Płyty jeszcze przed premierą.

Bedoes kontynuuje singlową ofensywę promującą jego najnowszy album Opowieści z Doliny Smoków. Posłuchajcie SAUVAGE z gościnnym udziałem Białasa i Taco Hemingway’a. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla SAUVAGE to kolejny singiel z nadchodzącej […]

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →