Mixtape SBM Label już dostępny do odsłuchu. Sprawdź, kto się na nim znalazł


12 lutego 2020

Podziel się newsem:

Mixtape SBM Label dodawany był do biletów na miniony SB Festiwal. Natomiast kilka dni temu, wydawnictwo trafiło na wszystkie platformy streamingowe.

SB Maffija – Mafijja jest na zawsze – mixtape

SBM Label obecnie jest jedną z największych i najbardziej popularnych wytwórni hip-hopowych w Polsce. Na mixtapie SB Maffiji, który dodawany był do biletów na ostatnim SB Fetiwalu udzielili się wszyscy obecni członkowie kolektywu. Warto jednak wspomnieć, kto w przeszłości przewijał się przez SBM Label.

Obecnie chyba mało osób pamięta o tym, że za pośrednictwem warszawskiej wytwórni swoje kawałki wydawali chociażby Żabson, Bonson, czy Quebonafide.

Aktualnie w skład SBM Label, tuż obok założycieli, Solara i Białasa wchodzą Bedoes, White 2115, Jan-rapowanie, bracia Kacperczyk, Beteo, Adi Nowak, czy ADM i to właśnie ich usłyszymy na świeżutkim mixtape’ie labelu. Dodatkowo na krążku znalazło się miejsce dla Deysa, który jakiś czas temu popadł w konflikt z Solarem i Białasem, przez co pożegnał się z wytwórnią. Jednak tuż przed kolejną edycją SB Festiwalu panowie zakopali topór wojenny.

Na albumie usłyszymy utwory, które jakiś czas temu zostały opublikowane na kanale wytwórni. Między innymi Brum Brum Maty, oraz trzecią odsłonę Jana-Szpakowanie, który jest efektem współpracy pomiędzy Janem-Rapowanie a Szpakiem. Ale mixtape, to przede wszystkim nowe utwory. Odsłuch Maffija jest na zawsze trafił już na YouTube, oraz Spotify, posłuchajcie.

SB Maffija – Maffija jest na zawsze – odsłuch

SB Maffija na zawsze, jak Wu-Tang Clan

Okładka albumu SB Maffiji jest oczywistym nawiązaniem do cover artu legendarnej płyty Wu-Tang Forever. Zresztą nie tylko okładka, ale również tytuł mixtape’u jest bezpośrednim odwołaniem do tego krążka. Zresztą, zobaczcie sami.

SB maffija
SB Maffija – Maffija jest na zawsze – okładka mixtape’u
Sb Maffija Wu-Tang-Forever
Wu-Tang Clan – Wu-Tang Forever – okładka albumu

Członkowie SBM Label na Miejski Hip Hop Festiwal

Koncerty Białasa i White’a 2115 będziecie mieli okazje zobaczyć podczas koncertów z cyklu Miejski Hip Hop Festiwal, który powstał z inicjatywy organizatorów Mazury Hip Hop Festiwal. Przy okazji możecie także posłuchać naszej playlisty, która pozwoli Wam przygotować się w odpowiedni sposób do tej imprezy. Natomiast bilety na wszystkie koncerty z cyklu MHHF 2020 znajdziecie na Biletomat.pl.

Mixtape SBM Label dodawany był do biletów na miniony SB Festiwal. Natomiast kilka dni temu, wydawnictwo trafiło na wszystkie platformy streamingowe. SB Maffija – Mafijja jest na zawsze – mixtape SBM Label obecnie jest jedną z największych i najbardziej popularnych wytwórni hip-hopowych w Polsce. Na mixtapie SB Maffiji, który dodawany był do biletów na ostatnim […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Miejski Hip Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.