Jan – rapowanie zapowiada nowy album

Podziel się newsem:

W połowie marca ukaże się nowy album Jana – rapowanie zatytułowany Uśmiech. Za produkcję, tak jak przy poprzednich krążkach odpowiadać będzie Nocny.

Jan – rapowanie zapowiada nową płytę. Premiera w marcu

Jan – rapowanie w duecie z producentem Nocnym stworzył już dwa albumy: Nocna Zmjana oraz Plansze. W 2020 roku możemy spodziewać się premiery ich kolejnego wspólnego krążka. Płyta będzie nosić tytuł Uśmiech a jej premiera zapowiedziana jest na połowę marca. Po premierze raper wyruszy w trasę koncertową, podczas której odwiedzi 10 największych polskich miast.

W poście na Instagramie, oprócz zapowiedzi nowego albumu, Janek podsumowuje także mijający rok, a działo się wiele. Przeczytajcie:

W połowie marca 2020 ukaże się płyta pod tytułem UŚMIECH. Bity robi @ojciec_nocny , a ja rapuję. Piszę ją od plus minus maja 2019 roku. Nie jest to album o wygrywaniu życia, zarabianiu pieniędzy, rozstaniach, zakochaniach itd, itp. Porobiło się trochę, wiecie. Po premierze ruszę w trasę po 10 największych miastach w Polsce, potem różne Juwenalia, festiwale i tak dalej. JAKOŚĆ nie ILOŚĆ tutaj przede wszystkim. Nie myślę o niczym innym od dawna tbh. 2019 był dla mnie najlepszym rokiem życia. Zrobiłem masę żenujących rzeczy, zawiodłem trochę osób, zagrałem na festiwalach, wyprzedałem trochę klubów, dograłem się na płyty marzeń, popełniłem złotą płytę, prawdopodobnie rozwinąłem się jako człowiek. Trzymajcie się wszyscy!

W połowie marca ukaże się nowy album Jana – rapowanie zatytułowany Uśmiech. Za produkcję, tak jak przy poprzednich krążkach odpowiadać będzie Nocny. Jan – rapowanie zapowiada nową płytę. Premiera w marcu Jan – rapowanie w duecie z producentem Nocnym stworzył już dwa albumy: Nocna Zmjana oraz Plansze. W 2020 roku możemy spodziewać się premiery ich […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.