Bedoes & Lanek – „Opowieści z Doliny Smoków” już dostępne! [odsłuch]


02 grudnia 2019

Podziel się newsem:

W miniony piątek, 29 listopada swoją premierę miał album Bedoesa i Lanka – Opowieści z Doliny Smoków. Na serwisy streamingowe trafił odsłuch płyty, oraz anglojęzycznej epki rapera 2119. Posłuchajcie

Bedoes & Lanek – Opowieści z Doliny Smoków

Opowieści z Doliny Smoków to trzeci studyjny album bydgoskiego rapera i następca wydanego w 2018 roku bardzo dobrze przyjętego krążka Kwiat Polskiej Młodzieży, który sprzedał się w nakładzie ponad 30 tysięcy egzemplarzy i osiągnął status platynowej płyty.

Najnowsze wydawnictwo Bedoesa jest pierwszym legalnym krążkiem, podczas którego nie współpracował on z Kubim Producentem. Za wszystkie produkcje na albumie odpowiada Lanek, który uważany jest za jednego z najlepszych producentów w naszym kraju.

Do współpracy nad płytą reprezentant SBM Label zaprosił między innymi: Białasa, Taco Hemingway’a, Malika Montanę i Mr. Polskę. Swoje zwrotki rzucili też chociażby Kosa, White 2115, Flexxy 2115, Kuqe 2115, Blacha, Pressa, a także Smxkey Nunno.

Bedoes & Lanek – Opowieści z Doliny Smoków – odsłuch

Według samego Bedoesa, Opowieści z Doliny Smoków to najdojrzalszy album w jego karierze. Aby się o tym dowiedzieć, nie pozostaje nic innego, tylko odsłuchać tę płytę w całości.

Dodam tylko, że już przed premierą Opowieści z Doliny Smoków osiągnęły status złotej płyty, a single podbijały listy przebojów na serwisach streamingowych. Jednak jak obserwuję to co dzieje się po wydaniu krążka, to śmiem twierdzić, że możemy mówić o fenomenie. Aż 6 utworów z tej płyty, zajmuje sześć pierwszych pozycji w zestawieniu top 50 Polska na Spotify.

Bedoes & Lanek – 2119 EP – odsłuch

Jeżeli zdecydowaliście się na zakup nowego krążka Bedoesa i Lanka w preorderze, do płyty dołączana była także anglojęzyczna epka 2119, której odsłuch również jest dostępny.

Dzień po premierze albumu, do sieci trafił klip do utworu VOGUE, w którym Bedoes wciela się w rolę projektanta mody rodem z lat 90. Reżyserią klipu zajął się sam Lanek. Za produkcję video natomiast odpowiada Kriskej, który w przeszłości produkował teledyski dla Solara, Taco Hemingway’a, czy Otsochodzi. Zobaczcie obrazek do VOGUE.

Bedoes & Lanek – VOGUE

W miniony piątek, 29 listopada swoją premierę miał album Bedoesa i Lanka – Opowieści z Doliny Smoków. Na serwisy streamingowe trafił odsłuch płyty, oraz anglojęzycznej epki rapera 2119. Posłuchajcie Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery […]

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 35  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →