Malik Montana i Mr. Polska ponownie połączyli siły. Posłuchaj utworu Pistolet

Obserwuj nas na instagramie:

Pistolet to już drugi w tym roku wspólny utwór Malika Montany i Mr. Polska. Czy nowy kawałek powtórzy sukces Jagodzianek?

W kwietniu do sieci trafił pierwszy efekt współpracy Malika Montany z Mr. Polska. Utwór Jagodzianki szybko stał się hitem i obecnie ma już ponad 22 miliony wyświetleń na YouTube.

Ponadto, utwór wybrzmiał także na tegorocznej edycji Open’era, kiedy podczas występu amerykańskiego producenta Diplo, na Głównej Scenie pojawił się Mr. Polska.

Malik Montana i Mr. Polska – Jagodzianki

Idąc za ciosem raperzy stworzyli drugi wspólny kawałek – Pistolet. Za produkcję utworu odpowiada Abel de Jong.

Malik Montana i Mr. Polska – Pistolet – zobacz teledysk:

Malik Montana na albumie znanego niemieckiego rapera

Malik Montana wystąpił gościnnie na nowym albumie rapera Milonair.
Krążek G.T.A (Gangster Ticken Anders) miał swoją premierę 19 lipca. Malik udzielił się w jednym z utworów na płycie pt. Lyzko, lyzko.

Na swoim Instagramie polski raper zachęca:

Koniecznie sprawdzajcie album mojego brata, Milonair: Gangster Ticken Anders. Obowiązkowa pozycja, na której wiadomo gościnnie jestem

Malik Montana na Nocnym Targu Towarzystkim

Dokładnie za tydzień, 31 lipca będzie okazja do usłyszenia Malika na żywo. Raper wystąpi w najpopularniejszej letniej miejscówce w Poznaniu – na Nocnym Targu Towarzyskim. Ostatnie bilety na koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Spieszcie się, bo zostało ich już naprawdę niewiele!

Malik Montana w Toruniu

Malika Montanę będziecie mogli usłyszeć na żywo również na początku przyszłego roku. Raper wystąpi 5 stycznia w Toruniu, w klubie Moon Club. Bilety na ten koncert kupicie tutaj.

Pistolet to już drugi w tym roku wspólny utwór Malika Montany i Mr. Polska. Czy nowy kawałek powtórzy sukces Jagodzianek? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins W kwietniu do sieci […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →