Malik Montana i Mr. Polska ponownie połączyli siły. Posłuchaj utworu Pistolet

Podziel się newsem:

Pistolet to już drugi w tym roku wspólny utwór Malika Montany i Mr. Polska. Czy nowy kawałek powtórzy sukces Jagodzianek?

W kwietniu do sieci trafił pierwszy efekt współpracy Malika Montany z Mr. Polska. Utwór Jagodzianki szybko stał się hitem i obecnie ma już ponad 22 miliony wyświetleń na YouTube.

Ponadto, utwór wybrzmiał także na tegorocznej edycji Open’era, kiedy podczas występu amerykańskiego producenta Diplo, na Głównej Scenie pojawił się Mr. Polska.

Malik Montana i Mr. Polska – Jagodzianki

Idąc za ciosem raperzy stworzyli drugi wspólny kawałek – Pistolet. Za produkcję utworu odpowiada Abel de Jong.

Malik Montana i Mr. Polska – Pistolet – zobacz teledysk:

Malik Montana na albumie znanego niemieckiego rapera

Malik Montana wystąpił gościnnie na nowym albumie rapera Milonair.
Krążek G.T.A (Gangster Ticken Anders) miał swoją premierę 19 lipca. Malik udzielił się w jednym z utworów na płycie pt. Lyzko, lyzko.

Na swoim Instagramie polski raper zachęca:

Koniecznie sprawdzajcie album mojego brata, Milonair: Gangster Ticken Anders. Obowiązkowa pozycja, na której wiadomo gościnnie jestem

Malik Montana na Nocnym Targu Towarzystkim

Dokładnie za tydzień, 31 lipca będzie okazja do usłyszenia Malika na żywo. Raper wystąpi w najpopularniejszej letniej miejscówce w Poznaniu – na Nocnym Targu Towarzyskim. Ostatnie bilety na koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Spieszcie się, bo zostało ich już naprawdę niewiele!

Malik Montana w Toruniu

Malika Montanę będziecie mogli usłyszeć na żywo również na początku przyszłego roku. Raper wystąpi 5 stycznia w Toruniu, w klubie Moon Club. Bilety na ten koncert kupicie tutaj.

Pistolet to już drugi w tym roku wspólny utwór Malika Montany i Mr. Polska. Czy nowy kawałek powtórzy sukces Jagodzianek? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Malik Montana w Poznaniu i Toruniu

Biletomat.pl
od 30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →