kadr z klipu do utworu „Zapytaj O Mnie”

Malik Montana komentuje ostatnią twórczość Sentino


14 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas live’a na swoim instagramie Malik Montana wypowiedział się na temat swojego byłego współpracownika, Sentino.

Wielki wpływ na polski rap i wielki konflikt

Historia GMLL, znanego dzisiaj jako GM2L, to jeden z najciekawszych wątków w historii polskiego rapu. Skład zakładany przez Sentino, Diho i Malika Montanę wyznaczał nowe trendy na polskiej scenie rapowej na początku drugiej dekady XXI wieku. Ewidentnym koniem pociągowym GMLL był Sentino, który wówczas miał największe koneksje, ale patrząc także na pierwsze wspólne nagrania z okresu Zabójstw Lirycznych, rapował zdecydowanie najlepiej z całej trójki. Między panami doszło jednak do rozłamu i Malik Montana z Diho przejęli GM2L.

O co poszło? Chociaż zarówno Malik jak i Sento lubią bardzo dużo mówić na swoim Instagramie, szczegóły ich konfliktu pozostają do dziś tajemnicą, a minęło blisko 6 lat. Co więcej, choć Sentino zdarzy się jeszcze zaczepić Malika, o tyle ten drugi pozostaje najczęściej niewzruszony. Twierdzi tylko, że nie sprawdza nowości od byłego kolegi i unika wypowiadanie się na jego temat. Podczas swojego wczorajszego live’a na Instagramie przerwał jednak ciszę i wypowiedział się na temat Sebastiana.

Sentino x Malik Montana – Zapytaj O Mnie (prod. Michal Graczyk)

„Chyba mu tam zbyt ciepło i miło w tej Hiszpanii”

Malik Montana odniósł się w dość uszczypliwy sposób do najnowszej twórczości Sentino:

Uważam, że powinien zmienić producentów. I chyba mu tam zbyt ciepło i miło w tej Hiszpanii, że takie milutkie songi nagrywa.

Jednocześnie podczas tego samego live’a odniósł się do słów Sento potwierdzając, że we trzech wspólnie z Diho stworzyli współczesne brzmienie polskiej sceny. Diho dostał zresztą na tym live’ie małą laurkę od Malika, który nazwał go „ponadprzeciętnie inteligentnym bratem z innej matki”. Stwierdził także, że kocha Diho tak bardzo, że „nie przeszkadza mu, że ten ma większe przyrodzenie od niego”.

Podczas live’a na swoim instagramie Malik Montana wypowiedział się na temat swojego byłego współpracownika, Sentino. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wielki wpływ na polski rap i wielki konflikt Historia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →