Bonson zapowiada nowy, solowy album! Wystartował preorder


29 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Bonson nie zwalnia tempa i po zeszłorocznym krążku wydanym wraz z Soulpetem, powraca z solowym wydawnictwem. Premiera Królu Złoty już niedługo!

Bonson ostatnimi czasy jest bardzo zapracowanym raperem. W zeszłym roku ukazała się jego kolejna płyta współtworzona z producentem Soulpetem zatytułowana ReStart. Były już reprezentant Stoprocent ma także w planach wydać w tym roku płytę w ramach projektu Almost Famous. Mówi się również o albumie, który to Bonson miałby nagrać wpólnie z Gedzem.

Bonsoul feat. Bownik – Tam mnie spotkasz

Artysta na początku tego roku, jako kolejny raper dołączył do polskiego oddziału Def Jam Recordings, które coraz bardziej rośnie w siłę. Przypomnijmy, że do Def Jamu dołączyli tacy artyści jak chociażby EroWłodiYoung IgiRosalie.Frosti Rege, Miły ATZ, a także bohater naszego cyklu Rytmy OsiedlaHodak.

Bonson – Królu Złoty – premiera płyty 27 marca

Ostatnim solowym krążkiem rapera było Postanawia Umrzeć wydane w 2018 roku. Na kolejną solówkę Bonsona jego fani czekali prawie dwa lata. Nowy album zatytułowany Królu Złoty, ukaże się już 27 marca.

bonson

Tytuł krążka to ironiczne odwołanie do osobowości Bonsona. Artysta znany jest z dość hulaszczego trybu życia, sukcesywnie jednak ulega ono stabilizacji. Na płycie dowiemy się, z jakimi demonami musi mierzyć się raper, ponieważ te czekają na niego tuż za rogiem.

bonson

Bonson – Królu Złoty – preorder albumu

Tymczasem możecie już zamawiać preorder albumu. Co ciekawe, możecie wybrać dwie wersje tego krążka. Zdecydowanie dużo ciekawszą opcją wydaje się wersja premium, w której znajdziecie między innymi kartę bankomatową, a także 100 królów złotych w banknocie.

bonson

Pierwszy singiel promujący wydawnictwo ma ukazać się już w ten piątek.

Dodatkowo, zamawiając krążek w tej wersji, możecie zyskać jedną z 10 wejściówek na premierowy odsłuch albumu w studiu Def Jam oraz spotkanie z Bonsonem. Obie wersje preorderu dostępne są pod tym linkiem.

Bonson nie zwalnia tempa i po zeszłorocznym krążku wydanym wraz z Soulpetem, powraca z solowym wydawnictwem. Premiera Królu Złoty już niedługo! Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Bonson ostatnimi czasy jest […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →