Hodak i 2K wydadzą płytę w polskim oddziale Def Jam


18 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Hodak, który był bohaterem pierwszej odsłony naszego nowego cyklu Rytmy Osiedla dołączył właśnie do polskiego oddziału fonograficznego giganta, a także ogłosił preorder swojej debiutanckiej płyty.

Reklama

Hodak i 2K dołączają do Def Jamu

Kilka dni temu na Instagramowym profilu wytwórni pojawiło się tajemnicze, czarno-białe zdjęcie sygnalizatora świetlnego, pod którym widniał cytat z utworu Custom, z gościnnym udziałem Young Igiego.

Można się było domyślać, że jest to zapowiedź czegoś dużego. Tak też się właśnie stało. Hodak swoją debiutancką płytę wyda w polskim oddziale legendarnej wytwórni muzycznej – Def Jam Recordings.

Warto przypomnieć, że wytwórnia z przytupem weszła na polski rynek muzyczny. Do jej szeregów dołączyli Ero, Włodi, Young Igi, Rosalie., Frosti Rege, czy chociażby zeszłoroczny Młody Wilk – Miły ATZ.

Hodak/2K – Custom – zamów limitowany preorder

hodak/2k

Wraz z ogłoszeniem o dołączeniu do Def Jamu, do sieci trafił klip promujący wydawnictwo. Jest to pierwszy teledysk od Hodaka i producenta 2K. Do tej pory raczyli nas oni samymi odsłuchami.

W klipie do utworu Omerta, gościnnie zobaczymy i usłyszymy Avi’ego. Natomiast na samym Custom, usłyszymy także zwrotki od Young Igi’ego Gedza, oraz killera4687.

Hodak/2K feat. Avi – Omerta

Custom, to projekt, nad którym Hodak i 2K pracowali w pocie czoła przez wiele miesięcy. Album to połączenie wizji obu umysłów, a także muzycznej zgodności.

Limitowany preorder możecie zdobyć pod tym linkiem. Kupując krążek w tej wersji, otrzymacie dodatkowo dwa utwory, które nie będą dostępne nigdzie indziej. Premiera albumu zaplanowana jest na 6 marca.


Hodak bohaterem Rytmów Osiedla

W zeszłym tygodniu wystartowaliśmy z nowym cyklem, w którym co dwa tygodnie przedstawiamy Wam młodych, perspektywicznych zawodników polskiej sceny hip-hopowej. Pierwszym bohaterem Rytmów Osiedla był właśnie Hodak, jeżeli więc chcecie zapoznać się bardziej z jego twórczością, odsyłam Was właśnie tam.

Przeczytaj: Rytmy Osiedla #1 – Hodak

Hodak, który był bohaterem pierwszej odsłony naszego nowego cyklu Rytmy Osiedla dołączył właśnie do polskiego oddziału fonograficznego giganta, a także ogłosił preorder swojej debiutanckiej płyty. Hodak i 2K dołączają do Def Jamu Kilka dni temu na Instagramowym profilu wytwórni pojawiło się tajemnicze, czarno-białe zdjęcie sygnalizatora świetlnego, pod którym widniał cytat z utworu Custom, z gościnnym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.