okładka singla

Dziarma szykuje się do debiutu. „Drzazga” z udziałem Hodaka już w sieci


14 października 2021

Podziel się newsem:

Ponad pół roku po pierwszym singlu, Dziarma publikuje kolejny. W Drzazdze gościnnie udzielił się Hodak. Debiutancki album artystki pojawi jeszcze w tym roku nakładem wytwórni m.in. Taco Hemingwaya.

Dziarma z drugim singlem

Na oficjalnym kanale YouTube raperki opublikowano drugi singiel z debiutanckiego albumu twórczyni. W utworze Drzazga gościnnie wystąpił Hodak, natomiast muzyką zajął się SHDOW. Miksem i masteringiem zajął się Enzu, współpracujący z najpopularniejszymi nazwiskami polskiej sceny. Piosenkę wzbogacono teledyskiem, za którego reżyserię i produkcję odpowiada Hien Dinh Ngoc.

Dziarma feat. Hodak – Drzazga

Zobacz: Czarny Bez dostępny. Pierwszy album Dziarmy wkrótce

Drzazga to opowieść o tych najbardziej wrażliwych cechach ludzkiej natury, które najczęściej skrywamy przed światem zewnętrznym. Artystka bez skrupułów opowiada o niepewnościach, poczuciu bycia niewystarczającą czy emocjonalnych huśtawkach sprawiających, że kwestionuje się każdy swój ruch. Szczerość jest fundamentem artystycznego wyrazu Dziarmy, dzięki czemu poznajemy pełne spektrum jej osobowości, nie tylko tej scenicznej. Drzazga niczym przysłowiowe “serce na dłoni” ukazuje łagodną, refleksyjną i delikatną Dziarmę. Tak inną od tej, którą dała się dotychczas poznać, tak samo silną i prawdziwą. (…) Nowy utwór z nadchodzącego debiutanckiego albumu Dziarmy to ważny głos nie tylko w świecie muzyki rap, ale także we współczesnej rzeczywistości, gdzie kobiety wciąż traktuje się przedmiotowo, a troskę o zdrowie psychiczne traktuje się jak wstydliwą słabość. Dziarma to odrzuca, przekuwając stereotypy złudnie postrzegane jako niedoskonałości w prawdziwą kwintesencję siły jednostki dającej moc do realizacji swych marzeń.

Deklaruje informacja prasowa.

Debiutancki krążek raperki coraz bliżej

Debiutanka poszła w ślady Sokoła i nazwała swoją płytę… swoim pseudonimem. Dziarma ukaże się na rynku 10 grudnia tego roku nakładem wytwórni 2020. Raperka trzyma słuchaczy w niepewności, dawkując informacje. Na razie nie pojawiły się przesłanki dotyczące gości czy tracklisty. Choć niewiele kart zostało odkrytych, to w sprzedaży dostępny jest już preorder. W wersji limitowanej oprócz debiutanckiego albumu dołączony zostanie poprzedni projekt twórczyni – V. EP-ka pojawi się pierwszy raz w wersji fizycznej.

dziarma
okładka albumu Dziarma

Ponad pół roku po pierwszym singlu, Dziarma publikuje kolejny. W Drzazdze gościnnie udzielił się Hodak. Debiutancki album artystki pojawi jeszcze w tym roku nakładem wytwórni m.in. Taco Hemingwaya. Dziarma z drugim singlem Na oficjalnym kanale YouTube raperki opublikowano drugi singiel z debiutanckiego albumu twórczyni. W utworze Drzazga gościnnie wystąpił Hodak, natomiast muzyką zajął się SHDOW. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →