Hodak i 2K po premierze „Moody Tapes, Volume One” wkroczyli w „Inny Świat


10 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Hodak i 2K właśnie podzielili się zupełnie nowym singlem. Numer Inny Świat powstał w ramach projektu Puma Talents, który w tym roku połączył wizualnie utwory dwóch artystów. Koniecznie obejrzyjcie teledysk do kawałka Inny Świat, a następnie porównajcie go z matrioszkami nagranymi przez duet Kukon i Atutowy.

Hodak i 2K działają na pełnej

Duet zupełnie niedawno wypuścił swój drugi długogrający album, którym totalnie namieszał w hip-hopowym półświatku. Hodak i 2K już wcześniej byli graczami, na jakich środowisko zwracało uwagę, aczkolwiek Moody Tapes, Volume One potwierdziło silną pozycję tych zawodników. Narracja młodego rapera oraz płynność, z jaką porusza się na bitach 2K, uzbroiła ich tandem w autentyczność oraz uwydatniło muzyczne porozumienie między nimi. Fani z pewnością nie mogą doczekać się ogrania nowego materiału na żywo – a do tego mają wyjątkowe szczęście. Album w 2021 i trasa koncertowa w tym samym roku: w artystycznej branży to teraz, jakby złapać Pana Boga za nogi.

Raper zdążył także wziąć udział w projekcie Popkiller Młode Wilki, wpaść do kolegów po fachu na feat., czy zagrać swój numer akustycznie, uczestnicząc w akcji Def Jam Recordings Poland BEZ BITU. Innymi słowy – artysta non stop ma pełne ręce roboty.

Tym sposobem z przyjemnością anonsujemy Wam jego najnowszy numer: oto Inny Świat.

Hodak 2K
“Moody Tapes, Volume One” – okładka albumu

Puma Talents: ciąg dalszy artystycznego projektu

Akcja wystartowała dwa lata temu i zapoczątkował ją numer Darii Zawiałow, schaftera i Ralpha Kaminskiego. Rok później wspólnym kawałkiem podzielili się Jan-rapowanie oraz Kuba Karaś. W tym roku w ramach Puma Talents powstał nie jeden, a dwa utwory nagrane przez dwóch raperów o totalnie odmiennym stylu i charakterze.

Przeczytaj: Kukon i Atutowy łączą siły we wspólnym kawałku

Bohaterami tegorocznej edycji projektu są Hodak oraz Kukon, których PUMA łączy w nietypowy sposób – poprzez wspólny obraz, a nie jak dotąd muzykę. Efektem współpracy są dwa identyczne teledyski do dwóch zupełnie innych utworów artystów. Sprawdźcie również drugi utwór i teledysk powstały w ramach kampanii: Kukon- “Matrioszki”.

– czytamy pod klipem na YouTube’ie

Hodak/2K – Inny Świat

Co sądzicie o nowym numerze Hodaka i 2K? Jak waszym zdanie fituje zarówno z klipem, jak i z odbiciem teledysku w kawałku Kukona?

CatchUp x Hodak – Moody Perypetie Tour – Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk – bilety

Raper już wkrótce wyruszy we wspólną trasę z CatchUpem. Artyści zagrają w sześciu miastach, a bilety na cztery spośród tych koncertów zgarniecie na stronie Biletomat.pl.

27 sierpnia 2021 – Akademia Club, Wrocław – bilety
3 września 2021 – Nowa Rezydencja, Kraków – bilety
4 września 2021 – Plener Promienista, Poznań – bilety
11 września 2021 – B90, Gdańsk – bilety

Hodak i 2K właśnie podzielili się zupełnie nowym singlem. Numer Inny Świat powstał w ramach projektu Puma Talents, który w tym roku połączył wizualnie utwory dwóch artystów. Koniecznie obejrzyjcie teledysk do kawałka Inny Świat, a następnie porównajcie go z matrioszkami nagranymi przez duet Kukon i Atutowy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →