kadr z klipu „Moody Interlude”

Humorzasty Hodak płynie BEZ BITU na „Moody Interlude”


28 maja 2021

Podziel się newsem:

Hodak swoim akustycznym wykonaniem Moody Interlude otworzył cykl BEZ BITU, czyli minimalistycznych live sesji zorganizowanych przez Def Jam Recordings Poland. Raper wykonał przedpremierowo utwór z albumu Moody Tapes w aranżacji Moo Latte, doświadczonego instrumentalisty oraz beatmakera.

BEZ BITU, bez prądu

Raper właściwie z każdą kolejną zapowiedzią swojego albumu zaskakuje słuchaczy rozpiętością dostarczanego kontentu. Luźne bangery, nawijka do pokiwania łepetyną i zagrzewania miejsca przy ścianie, mocne lovesongi, a później… to. Wykon, niby z Unplugged, hip-hopowy utwór przetworzony na mruczankę, która siada i w tej, oddartej ze stricte rapowego anturażu formie. Hodak obłaskawił sobie piosenkę – a nie wszystkim artystom z jego podwórka wyszłaby taka próba na zdrowie. Moody Interlude na BEZ BITU nie byłoby jednak, gdyby nie Moo Latte, czyli Brian Massaka, znany z Bitaminy oraz własnych producenckich albumów. Artysta przygotował aranż, na którym umościł się Hodak i naprawdę fantastyczne jest, jak bardzo zgrały się te dwa style. Zero myśli, że to akustyczne zagranie; prawilna wersja z Moody Tapes równie dobrze mogłaby zostać osadzona w tych sennych, jakby pustynnych klimatach Moo Latte.

hodak moo latte Moody Interlude
fot. materiały prasowe

Hodak leci akustycznie

Moody Interlude zagrzało przede wszystkim łagodnością. Moo Latte ma piękną relację ze swoimi instrumentami, które totalnie obłaskawiły flow Hodaka. Brian nadał mu pewnej lekkości; szarpana gitara w rzeczywistości jest jedynie muskana, a raper może po prostu na tym płynąć. Wypada to naturalnie, ot, przegadany moment, który jednak ma się ochotę ustawić na pętli. To komfort, nieważne, że czasem słowa, które padają bywają tu nieprzyjemne.

Hodak/2K – Moody Interlude (BEZ BITU) feat. Moo Latte

Oryginalnie beat do Moody Interlude stworzył producent 2K, który jest odpowiedzialny za wszystkie numery, jakie ukażą się na Moody Tapes, Volume One. Wydawnictwo duetu Hodak/2K można nabyć w preorderze na stronie Def Jam Recordings Poland.

Hodak/2K – Polish Hip-Hop Festival 2021 – Płock – bilety

Duet Hodak/2K jeszcze tego lata wystąpi na Polish Hip-Hop Festival. Impreza odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2021 roku na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Hodak swoim akustycznym wykonaniem Moody Interlude otworzył cykl BEZ BITU, czyli minimalistycznych live sesji zorganizowanych przez Def Jam Recordings Poland. Raper wykonał przedpremierowo utwór z albumu Moody Tapes w aranżacji Moo Latte, doświadczonego instrumentalisty oraz beatmakera. BEZ BITU, bez prądu Raper właściwie z każdą kolejną zapowiedzią swojego albumu zaskakuje słuchaczy rozpiętością dostarczanego kontentu. Luźne bangery, […]

Hodak/2K | Polish Hip-Hop Festival | 5-7 sierpnia | Płock

Biletomat.pl
260 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →