Hodak i Dziarma stworzyli razem lovesong ale to „Nieważne”


12 maja 2021

Podziel się newsem:

Hodak i Dziarma nagrali wspólny utwór. Nieważne znajdzie się na Moody Tapes, Volume One, które ukażą się już w tym miesiącu. Efekt tej współpracy zaprezentowano jednak już teraz, dodatkowo obrazując go teledyskiem. Wraz z premierą kolejnego singla zwiastującego płytę, którą w całości wyprodukował 2K, poznaliśmy także tracklistę tego wydawnictwa.

Nieważne, ale wybrane na singiel

Dziarma i Hodak stworzyli razem muzyczną parę. Chociaż bardziej w tym przypadku należałoby mówić o trójkącie. Rola producenta 2K jest tutaj bowiem nie do pominięcia. W samym teledysku obrazującym utwór Nieważne Dziarma i Hodak są już tylko w dwójkę, dosłownie nierozłączni. Za reżyserię i koncept tego całkiem oryginalnego klipu odpowiadają z kolei Hien Dinh Ngoc i Max Gronowski, czyli twórcy stojący również za klipem do hitowego Oh No!

Hodak/2K – Oh No!

Singiel Nieważne jest czwartym już utworem zwiastującym Moody Tapes, Volume One. Co ciekawe, wszystkie do tej pory zaprezentowane numery Hodak nagrał z innymi twórcami. Przed Dziarmą byli to Deemz w inaugurującym promocję wydawnictwa singlu Oh No! Następnie wypuszczono zrobiony wraz z Paluchem C.R.E.A.M., po którym nastąpił nagrany z shafterem utwór Bez Zarzutów. Lovesong Nieważne stworzony z również przygotowującą się obecnie do debiutu raperką jest natomiast jednym z ostatnich featów, jakie uświadczymy na Moody Tapes, Volume One. Istotnym jest to o tyle, że po dwóch miesiącach od pierwszej zapowiedzi wydawnictwa Hodak/2K i na niewiele ponad dwa tygodnie przed premierą, nie usłyszeliśmy jeszcze ani jednego utworu, który młody raper nagrałby w pojedynkę! A tych na zaplanowanej na ten miesiąc płycie jest przecież połowa!

Hodak/2K feat. DZIARMA – Nieważne

Duet Hodak/2K ujawnił datę premiery i tracklistę nadchodzącego albumu

Powyższe wnioski wysnuć można przyglądając się trackliście Moody Tapes, Volume One, którą duet Hodak/2K podzielił się ze słuchaczami przy okazji premiery singla Nieważne. Wiemy z niej także, że oprócz wyżej wymienionych zaproszonych gości, w gronie tym znajdują się także Mila Jankowska oraz Gedz. Łącznie, tegoroczny Młody Wilk Popkillera wraz z coraz bardziej rozchwytywanym producentem, z myślą o drugim wspólnym albumie, stworzyli czternaście świeżych numerów. Oczekując na Moody Tapes, Volume One, za które wydanie odpowiada Def Jam Recordings Poland, warto pamiętać, że jest to drugie wydawnictwo tego duetu. Pierwszym był zeszłoroczny Custom. To nowe natomiast ukaże się 31 maja.

Hodak, 2K -Moody Tapes, Volume One - okładka
Hodak, 2K – Moody Tapes, Volume One – okładka

Hodak/2K – Moody Tapes, Volume One – tracklista

 1. Prologue
 2. Death’s Cousin
 3. Ciepły Letni
 4. Deszcz (feat. Mila Jankowska)
 5. Moody Interlude
 6. Oh No! (feat. Deemz)
 7. C.R.E.A.M. (feat. Paluch)
 8. Bez Zarzutów (feat. Schafter)
 9. 5AM WWA
 10. Nieważne (feat. Dziarma)
 11. Wolność (feat. Gedz)
 12. Bitch, Please
 13. Epilogue

Polish Hip-Hop Festival 2021 – Płock – bilety

Duet Hodak/2K jeszcze tego lata wystąpi na Polish Hip-Hop Festival. Impreza odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2021 roku na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Młody raper zaprosił Dziarmę do numeru, który zapowiada wyprodukowaną przez 2K płytę „Moody Tapes, Volume One”.

Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
260 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →