Oh No!”, Hodak i 2K zapowiadają nowy album


10 marca 2021

Podziel się newsem:

Hodak i 2K wystartowali z promocją drugiego wspólnego albumu! Oh No! to tytuł pierwszego singla zwiastującego Moody Tapes, Volume One.

Zobacz typie, gdzie to poszło!, nawija w refrenie premierowego singla Hodaczyna, którego niewiele ponad rok temu zaprezentowaliśmy Wam w cyklu Rytmy Osiedla. I tak właśnie jest! Jeszcze w 2020 raper wydał dwie płyty, które zaprowadziły go do drzwi wytwórni Def Jam Recordings Poland. To z ich ramienia Hodak wypuści wkrótce album, za którego brzmienie ponownie odpowiadać będzie 2K. Dlatego też, jako pierwszą zapowiedź Moody Tapes, Volume One otrzymujemy kontynuację singla Oh Wow, którym duet ten narobił hałasu w ubiegłym roku. Z tym, że teraz Hodak i 2K zrobili Oh No!, a producencko wspiera ich tam Deemz. Kawałkowi towarzyszy także niosący ze sobą spore pokłady ironii teledysk, za którego realizacją stoją Hien Dinh Ngoc, Max Gronowski i Nghtlou.

Hodak/2K feat. Deemz – Oh No!

Teatralna zagadka rozwiązana

Wraz z zaprezentowaniem singla Oh No! oraz rozpoczęciem przedsprzedaży albumu Moody Tapes, Volume One rozwiązała się także zagadka teatralnych masek, które w przeddzień premiery Oh No! mogliśmy przyuważyć w relacjach m.in. Palucha, schaftera, Aviego, Atutowego, czy właśnie Deemza. Czyżby goście, których Hodak i 2K zaprosili na swój drugi album również się właśnie ujawnili?

Hodak - 2K - Moody Tapes, Volume One - okładka
Hodak – 2K – Moody Tapes, Volume One – okładka

Moody Tapes, Volume One to nie wszystko

Album z 2K to nie wszystko, czym obecnie zajmuje się Hodak! Autor ubiegłorocznego Customu (nasza recenzja tutaj) oraz zapachu zimy i papierosów znalazł się także w gronie tegorocznych Młodych Wilków, o czym dowiedzieliśmy się przed tygodniem. Spośród całej reprezentacji Popkillera wystawionej na sezon 2021 to właśnie Hodaka postrzegamy, jako zawodnika wnoszącego swoją twórczością najwięcej do całego przedsięwzięcia. Obecność w wilczym stadzie z pewnością pozytywnie wpłynie także na promocję nadchodzącego albumu Moody Tapes,Volume One. Przedsprzedaż drugiego wydawnictwa duetu Hodak/2K trwa już na stronie labelu Def Jam. Premiery natomiast spodziewać możemy się w okolicach 30 maja.

Młode Wilki Popkillera 8 – Hodak

Autorzy ubiegłorocznego krążka „Custom” zapowiadają świeże „Moody Tapes, Volume One” premierowym singlem „Oh No!”.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →