Hodak zaprezentował klip do utworu „Vice City”


10 lutego 2020

Podziel się newsem:

Hodak kontynuuje promocję swojego nadchodzącego debiutanckiego albumu. Teledysk do utworu Vice City zrealizowano w Republice Południowej Afryki. Sprawdźcie, jak wyszło!

Niedawno pisaliśmy Wam o tym, że Hodak prawdopodobnie kręci klip w Republice Południowej Afryki. Dziś możemy poznać efekty pracy całej ekipy, ponieważ na YouTube wylądował świeżutki klip do kawałka Vice City. To już piąty singiel zapowiadający nadchodzący krążek Hodaka i 2K pod tytułem Custom.

Hodak/2k – Vice City

Trzeba przyznać, że zdjęcia naprawdę robią wrażenie, a widoki wprost zapierają dech w piersiach. Obrazki to zasługa Tomka Dobskiego, natomiast za produkcję klipu odpowiada Karolina Wilczyńska.

A vibe mamy, bo to brat, nie tylko producent

Custom to efekt mozolnej pracy Hodaka i 2K, udostępnione do tej pory single pokazują wielką chemię pomiędzy raperem, a producentem. Takie sytuacje w rapie nie zdarzają się zbyt często. Tymczasem słuchając ich wspólnych produkcji ma się wrażenie, że panowie rozumieją się bez słów.

hodak/2k
Hodak/2K – Custom – okładka płyty

Pierwsze legalne wydawnictwo Hodaka ukaże się nakładem polskiego oddziału Def Jam Recordings. Na krążku udzielili się tacy raperzy jak Young Igi czy Avi Sycylijczyk. Premiera Custom zaplanowana jest na 6 marca. Natomiast preorder możecie zamawiać pod tym linkiem.


Przypominamy także, że Hodak był bohaterem pierwszej odsłony naszego nowego cyklu o nazwie Rytmy Osiedla, w którym przedstawiamy Wam sylwetki młodych, obiecujących raperów, mogących w najbliższym czasie nieźle namieszać na krajowym podwórku.

Przeczytaj: Rytmy Osiedla #1 – Hodak

Zobacz także: Rytmy Osiedla #2 – Gverilla

Hodak kontynuuje promocję swojego nadchodzącego debiutanckiego albumu. Teledysk do utworu Vice City zrealizowano w Republice Południowej Afryki. Sprawdźcie, jak wyszło! Niedawno pisaliśmy Wam o tym, że Hodak prawdopodobnie kręci klip w Republice Południowej Afryki. Dziś możemy poznać efekty pracy całej ekipy, ponieważ na YouTube wylądował świeżutki klip do kawałka Vice City. To już piąty singiel […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.