Oh no! Holak, 2K i Paluch to combo!


08 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Hodak idzie po swoje w takt beatów, które przygotował mu 2K. Po rewelacyjnym singlu Oh No! przyszedł czas na kolejny banger. Tym razem nagrany w towarzystwie Palucha.

Jeden z tegorocznych Młodych Wilków Popkillera i weteran poznańskiej sceny zaserwowali nam wspólnie przygotowany C.R.E.A.M. Nowoczesny posmak kawałka zapewnił 2K, a za podstawę do jego stworzenia posłużyły… pieniądze. Hodak i Paluch nagrali bowiem numer w całości poświęcony zarabianiu. Słodkości i lukru jednak tutaj nie uświadczycie. Ten C.R.E.A.M. jest gorzki i ciężki, a od autorów bije świadomość, że finanse nie służą jedynie dobrej zabawie, a są sposobem na przeżycie. Tekst Hodaka jest poruszający i zarazem urzeka pokładem optymizmu. Paluch natomiast, z poziomu starszego kolegi po fachu, który niewątpliwy sukces na swoim koncie już odnotował, sprawnie swoim punktem widzenia uzupełnia emocje targające młodym raperem stojącym u progu, jak wróży wielu, całkiem sporej kariery.

Hodak, 2K i Paluch na planie klipu C.R.E.A.M.
Hodak, 2K i Paluch na planie klipu C.R.E.A.M.

Hodak i Paluch zrobili C.R.E.A.M. po swojemu

Tytuł numeru Hodaka i Palucha stanowi natomiast oczywiste nawiązanie do hitowego singla Wu-Tang Clanu i stanowi równocześnie tribute dla jego twórców z legendarnej ekipy z Long Island. Tematycznie C.R.E.A.M. wyprodukowany przez 2K również zbyt bardzo nie różni się od tego, który znalazł się na kultowym Enter The Wu-Tang.

Hodak/2K – C.R.E.A.M. feat. Paluch

Moody Tapes, Volume One puścimy sobie już w przyszłym miesiącu

Zarówno budzący niemały entuzjazm singiel Oh No!, jak i wczorajszy C.R.E.A.M. zapowiadają album Moody Tapes, Volume One. Wydawnictwo to stanowić będzie kolejny już efekt współpracy Hodaka i 2K zaprezentowany w formie długogrającej. Pierwotnie dość enigmatycznie zapowiadany materiał 30 maja ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland. Preorder płyty Moody Tapes, Volume One wystartował już w tym miejscu. Jej szczegóły natomiast, jak tracklista czy ksywy zaproszonych gości, nadal utrzymywane są w tajemnicy. Zaprezentowano jednak oficjalną okładkę nadchodzącego albumu duetu Hodak/2K. Za jej powstanie odpowiadają Max Gronowski oraz Wojciech Pietryka.

Hodak, 2K -Moody Tapes, Volume One - okładka
Hodak, 2K – Moody Tapes, Volume One – okładka

„C.R.E.A.M.” to kolejny udany singiel zapowiadający album „Moody Tapes, Volume One” już jest.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.