Janusz Walczuk, Szymi Szyms i Hodak wspominają swój „Pierwszy raz”


19 marca 2021

Podziel się newsem:

Kolejna trójka tegorocznych Młodych Wilków wrzuciła wspólnie nagrany numer. Tym razem jest to Pierwszy raz, który razem nagrali Janusz Walczuk, Szymi Szyms i Hodak.

Pierwszy raz jest już trzecim singlem trwającej obecnie akcji Popkiller Młode Wilki 8. Po zestawieniu ze sobą styli, jakie prezentują Kara/Cukier/Feno oraz Floral Bugs/rip scotty/Berson przyszedł czas Janusza Walczuka, Szymi Szymsa i Hodaka. Debiutujący raperzy, wspólnym numerem Pierwszy raz, zabierają słuchaczy w sentymentalną podróż do starych czasów i beztroskich przygód. Podkład do tej młodo wilczej, wspominkowej wycieczki zapewnił natomiast St. Elmo, który swoją obecność zaznaczył już przy pierwszej edycji przedsięwzięcia Popkillera. Wyprodukował wtedy beat do Hajlajfu Białasa i Solara.

Młode Wilki Popkillera 8 – formuła pucharowa – runda 3
Młode Wilki Popkillera 8 – formuła pucharowa – runda 3

Janusz Walczuk, Szymi Szyms, Hodak – Pierwszy raz

Młode Wilki z kontraktami

Freshmani, jednak z pewnością już nie debiutanci. Najnowszy singiel z akcji Popkiller Młode Wilki 8 nagrali bowiem doświadczeni zawodnicy z podpisanymi już kontraktami w fame’owych labelach. Szymi Szyms w ubiegłbym roku wypuścił swój Tokio Hotel w QueQuality. Z kolei Janusz Walczuk i Hodak znajdują się obecnie przededniu premier swoich albumów. Debiut Janusza ukaże się w SBM Label, z którą to wytwórnią związany jest od kilku już lat. Hodak natomiast dwie płyty zdążył już wydać nakładem Def Jam Recordings Poland, a w maju premierę zaliczy kolejna. Ponownie będzie to wynik współpracy z 2K, tym razem zatytułowany Moody Tapes, Volume One. Promujący ten materiał singiel Oh No! zdążył już nieco zamieszać.

Hodak/2K feat. Deemz – Oh No!

Chivas i Gverilla ostatnimi w fazie pucharowej

Tegoroczne nagrywanie numerów przez Młodych Wilków nie odbywa się w formie cypherów. Z uwagi, że w tym roku Popkiller wytypował jedenastkę przyszłości, single nagrywane są w tak zwanym systemie pucharowych, na zasadzie klasycznej drabinki. Dzięki temu, po trzecim singlu, wytypować możemy już, kto zaprezentuje ostatni numer fazy pucharowej. Po tym jak kawałki nagrali już Kara, Cukier, Feno, Floral Bugs, rip scotty, Berson, Janusz, Walczuk, Szymi Szyms i Hodak, prostym wnioskiem jest, że obecnie czekamy na efekt współpracy Chivasa i Gverilli.

Młode Wilkie Popkillera 8 - Jedenastka Przyszłości
Młode Wilkie Popkillera 8 – Jedenastka Przyszłości

Dokładną charakterystykę wszystkich uczestników akcji Popkiller Młode Wilki 8 znajdziecie natomiast w tym miejscu. Z kolei pod tym linkiem  dostępny jest już preorder wydawnictwa towarzyszącego ósmej edycji akcji Popkillera.

Partnerami akcji Młode Wilki Popkillera 8 są: Mobile Vikings, Def Jam, UrbanCity (partner odzieżowy).

Trzeci singiel z tegorocznej akcji Popkiller Młode Wilki 8 już jest. W fazie pucharowej nagra jeszcze tylko dwóch Młodych Wilków.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →