Młode Wilki Popkillera wystartowały z pierwszym singlem


12 marca 2021

Podziel się newsem:

Popkiller zaprezentował już cały skład Młodych Wilków na sezon 2021. Teraz przyszedł czas, aby zademonstrować, co potrafi owa jedenastka przyszłości.

Młode Wilkie Popkillera 8 - Jedenastka Przyszłości
Młode Wilkie Popkillera 8 – Jedenastka Przyszłości

Uwaga! Zmiana formuły, rusza faza pucharowa

Przypomnijmy zatem, kto znalazł się w tegorocznym stadzie Młodych Wilków. Rip scotty, Kara, Floral Bugs, Chivas, Hodak, Cukier, Szymi Szyms, Feno, Berson, Gverilla i Janusz Walczuk – to właśnie oni dostali się do ósmej już edycji akcji organizowanej przez Popkillera. Swoich rapowych umiejętności Młode Wilki nie będą pokazywać wspólnie, jak to miało miejsce w latach poprzednich. Formuła uległa bowiem zmianie na tak zwany system pucharowy. W celu precyzyjnego objaśnienia aktualnych więc zasad, oddajmy jednak głos do studia:

1) W tej edycji nie będzie Cypherów. Zamiast tego Wilków podzieliliśmy na 4 grupy, które spędziły cały dzień w studiu z cenionymi i wszechstronnymi producentami, by stworzyć od zera wspólne utwory. Zarówno brzmienie jak temat zależały od nich samych, co pozwoliło pokazać więcej niż w surowej cypherowej formie.

2) Następnie ćwiartki z rundy pierwszej połączyliśmy w dwie połówki, które przygotowały dla Was dwa bangery na bitach czołowych polskich producentów.

3) Koniec? Nie – w ostatnim etapie wszyscy w końcu spotkali się razem w finałowym wspólnym utworze.

– czytamy w regulaminie akcji Popkiller Młode Wilki 8
Młode Wilkie Popkillera 8 - formuła pucharowa
Młode Wilkie Popkillera 8 – formuła pucharowa

Pierwszy singiel Młodych Wilków nagrali Kara, Cukier i Feno

Skoro zasady nagrywania utworów przez Młode Wilki już znamy, gładko przejść możemy do pierwszego numeru nagranego przez zawodników ósmej edycji. Według ustalonej drabinki pucharowej, na pierwszy ogień idą Kara, Cukier i Feno. Dokładnej charakterystyki drużyny Popkillera wystawionej na sezon 2021 zdążyliśmy dla naszych czytelników dokonać w tym miejscu. Przypomnę więc jedynie, że w pierwszym numerze akcji Popkiller Młode Wilki 8 ,obok siebie pojawią się jedyna kobieta w całym składzie, reprezentant chrześcijańskiego rapu oraz fan Marlina Mansona. Płaszczyzną spotkania takich trzech skrajności jest beat autorstwa Ramzesa, a efektem, utwór Recepty.

Taki skład nie mógłby się spotkać nigdzie poza Młodymi Wilkami. Kontrasty, skrajności, całkiem różne wizje na świat… Jak znaleźli wspólny język? 

– zapowiadają organizatorzy akcji Popkiller Młode Wilki 8

Kara, Cukier, Feno – Recepty

Na pierwszy ogień z młodo wilczej reprezentacji wystawionej na sezon 2021 idą Kara, Cukier i Feno.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →