Młode Wilki Popkillera prezentują drugi singiel z tegorocznej akcji


16 marca 2021

Podziel się newsem:

Przed weekendem otrzymaliśmy pierwszy singiel nagrany w ramach Popkiller Młode Wilki 8. Nowy tydzień z kolei powitał nas drugim pokazem umiejętności aspirujących raperów w singlowej formie.

Uczestników przedsięwzięcia, za którym stoi Popkiller jest w tym roku jedenastu. Organizatorzy okrzyknęli ich szumnie jedenastką przyszłości. Z uwagi na taką właśnie liczbę Młodych Wilków, obrano tradycyjną pucharową drabinkę, jako sposób typowania kolejnych raperów do nagrywania swoich kawałków. Zawodnicy ósmej edycji w pierwszym etapie, single będą nagrywać trójkami. Same zasady tego typowania dokładnie opisaliśmy Wam w tym miejscu. Przechodzimy zatem już, do drugiego singla, powstałego w ramach Popkiller Młode Wilki 8.

Młode Wilki Popkillera 8 – formuła pucharowa - runda 2
Młode Wilki Popkillera 8 – formuła pucharowa – runda 2

Razem na beacie spotkali się teraz Floral Bugs, rip scotty, Berson

Na pierwszy ogień poszli Kara, Cukier i Feno, a efektem tego spotkania są zamieszczone w sieci Recepty. Drugi singiel tegorocznych Młodych Wilków to natomiast połączenie stylów, jakie prezentują Floral Bugs, rip scotty i Berson. Nagrany przez tą trójkę kawałek zatytułowano Saper, a beat, który swoimi zwrotkami rozbroili wyżej wymienieni, dostarczył z kolei Szwed SWD.

Floral Bugs, rip scotty, Berson – Saper

Zgodnie z powyżej zamieszczonym schematem nagrywania singli na sezon 2021, pozostało jeszcze pięć numerów do zaprezentowania. Po tym jak swoje kawałki nagrali już Kara/Cukier/Feno oraz Floral Bugs/rip scotty/Berson, w kolejce do mikrofonu czekają Chivas, Hodak, Szymi Szyms, Gverilla i Janusz Wilczuk. Dokładnej charakterystyki wszystkich uczestników akcji Popkiller Młode Wilki 8 dokonaliśmy natomiast w tym miejscu.

Na stronie defjam.pl/popkiller-mlode-wilki dostępny jest już preorder wydawnictwa towarzyszącemu ósmej edycji akcji Popkillera.

Drugi singiel w sezonie 2021 nagrali razem Floral Bugs, rip scotty oraz Berson.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →