Młode Wilki Popkillera prezentują drugi singiel z tegorocznej akcji


16 marca 2021

Podziel się newsem:

Przed weekendem otrzymaliśmy pierwszy singiel nagrany w ramach Popkiller Młode Wilki 8. Nowy tydzień z kolei powitał nas drugim pokazem umiejętności aspirujących raperów w singlowej formie.

Uczestników przedsięwzięcia, za którym stoi Popkiller jest w tym roku jedenastu. Organizatorzy okrzyknęli ich szumnie jedenastką przyszłości. Z uwagi na taką właśnie liczbę Młodych Wilków, obrano tradycyjną pucharową drabinkę, jako sposób typowania kolejnych raperów do nagrywania swoich kawałków. Zawodnicy ósmej edycji w pierwszym etapie, single będą nagrywać trójkami. Same zasady tego typowania dokładnie opisaliśmy Wam w tym miejscu. Przechodzimy zatem już, do drugiego singla, powstałego w ramach Popkiller Młode Wilki 8.

Młode Wilki Popkillera 8 – formuła pucharowa - runda 2
Młode Wilki Popkillera 8 – formuła pucharowa – runda 2

Razem na beacie spotkali się teraz Floral Bugs, rip scotty, Berson

Na pierwszy ogień poszli Kara, Cukier i Feno, a efektem tego spotkania są zamieszczone w sieci Recepty. Drugi singiel tegorocznych Młodych Wilków to natomiast połączenie stylów, jakie prezentują Floral Bugs, rip scotty i Berson. Nagrany przez tą trójkę kawałek zatytułowano Saper, a beat, który swoimi zwrotkami rozbroili wyżej wymienieni, dostarczył z kolei Szwed SWD.

Floral Bugs, rip scotty, Berson – Saper

Zgodnie z powyżej zamieszczonym schematem nagrywania singli na sezon 2021, pozostało jeszcze pięć numerów do zaprezentowania. Po tym jak swoje kawałki nagrali już Kara/Cukier/Feno oraz Floral Bugs/rip scotty/Berson, w kolejce do mikrofonu czekają Chivas, Hodak, Szymi Szyms, Gverilla i Janusz Wilczuk. Dokładnej charakterystyki wszystkich uczestników akcji Popkiller Młode Wilki 8 dokonaliśmy natomiast w tym miejscu.

Na stronie defjam.pl/popkiller-mlode-wilki dostępny jest już preorder wydawnictwa towarzyszącemu ósmej edycji akcji Popkillera.

Drugi singiel w sezonie 2021 nagrali razem Floral Bugs, rip scotty oraz Berson.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →