Popkillery 2020 – zagłosuj na swojego ulubionego rapera

Podziel się newsem:

Popkillery zbliżają się wielkimi krokami. Możecie przyczynić się do wyników, poprzez oddawanie głosów w aż 18 kategoriach! Sprawdźcie szczegóły.

Czym w ogóle są Popkillery?

Popkillery to pierwsza w Polsce gala rozdania nagród stricte skupiona na branży hip-hopowej. Plebiscyt został powołany z inicjatywy serwisu Popkiller. Bez wątpienia na naszym krajowym podwórku brakowało takich nagród. Oczywiście są Fryderyki, jednak tam hip-hop jest tylko jedną z kategorii. Tutaj natomiast cała gala poświęcona jest temu gatunkowi muzycznemu.

Do udziału w plebiscycie, redakcja serwisu zaprosiła liczne media o zasięgu krajowym oraz lokalnym, aby nagroda przyznana była przez całe środowisko hip-hopowe.

Pierwsza gala nagród branży hip-hopowej Popkillery 2019 trochę namieszała i odbiła się szerokim echem. Wśród największych wygranych wieczoru znaleźli się PRO8L3M, Szpaku, Sokół, Sarius, Paluch, Taconafide oraz Bogna Świątkowska. Czy w tym roku także znajdą się wśród nagrodzonych?

O tym przekonamy się już 25 marca. To właśnie wtedy, w Teatrze Kapitol odbędzie się wyjątkowa gala Popkillerów. Jednak dlaczego tegoroczna edycja jest szczególna? Oprócz nagród za poprzedni rok, zostaną rozdane statuetki w specjalnych kategoriach podsumowujących minioną dekadę w polskim rapie, a ta należała do wyjątkowo barwnych.

O tym, jak było w 2019 roku, możecie przekonać się oglądając oficjalne aftermovie z gali rozdania nagród.

Popkillery 2019 – oficjalna videorelacja

Popkillery 2020 – weź udział w głosowaniu

popkillery

Wy także możecie być częścią tegorocznej edycji Popkillerów. W ubiegłym tygodniu ruszyło głosowanie, gdzie raz dziennie macie możliwość oddania głosu aż w 18 kategoriach! Oprócz specjalnie przygotowanych nagród za Album i Artystę Dekady, możecie zadecydować, kto zwycięży w plebiscycie na Płytę, Artystę, Producenta, a także na Teledysk Roku. Na ten moment słuchacze oddali już ponad 180 tysięcy głosów, co blisko dwukrotnie przebija wynik z zeszłego roku. Głosować możecie za pośrednictwem strony Popkiller.pl

Popkillery zbliżają się wielkimi krokami. Możecie przyczynić się do wyników, poprzez oddawanie głosów w aż 18 kategoriach! Sprawdźcie szczegóły. Czym w ogóle są Popkillery? Popkillery to pierwsza w Polsce gala rozdania nagród stricte skupiona na branży hip-hopowej. Plebiscyt został powołany z inicjatywy serwisu Popkiller. Bez wątpienia na naszym krajowym podwórku brakowało takich nagród. Oczywiście są […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →