To mamy PRO8L3M! Odsłuch albumu „Art Brut 2”

Podziel się newsem:

Długo wyczekiwany krążek PRO8L3Mu, po małych turbulencjach w końcu jest dostępny do odsłuchu. Sprawdźcie jak brzmi Art Brut 2.

Art Brut 2 już jest!

Nieco ponad rok temu, bo 1 marca, swoją premierę miało długogrające Widmo. Natomiast Art Brut 2 jest już trzecim legalnym wydawnictwem PRO8L3Mu (nie licząc mixtape’ów). Nowy krążek, to także bezpośrednia kontynuacja kultowego już Art Brut Mixtape.

Cały album, tak samo jak jego pierwsza odsłona, oparty jest o sample z polskiej muzyki rozrywkowej. Tym razem Steez i Oskar postawili na podkłady z utworów powstałych w latach 90. i 00.

PRO8L3M - Art Brut 2
PRO8L3M – Art Brut 2 – okładka albumu

Krążek promowały łącznie 4 single: Skrable, Koło Fortuny, W domach z betonu i Przebój Nocy z gościnnym udziałem Wandy i Bandy.

PRO8L3M feat. Wanda i Banda – Przebój Nocy

nie będę dziś kłamał, zdarzyło się w stacyjkę wbić łamak

Tak właśnie rapuje Oskar w powyższym utworze. Tym razem łamak nie został wbity w stacyjkę, a w krajowy rynek fonograficzny. Pokusiłem się na takie zgrabne porównanie, ponieważ PRO8L3M wyprzedał cały, 22 tysięczny nakład preorderu. Oznaczać to może tylko jedno, czyli Złotą Płytę już w przedsprzedaży. Do Platyny brakuje już niewiele, ponieważ ta przyznawana jest za sprzedaż 30 tysięcy egzemplarzy. Czy Art Brut 2 będzie platynowy już po najbliższym weekendzie? Wszystko na to wskazuje, ponieważ na ten krążek czekali chyba wszyscy fani polskiego hip-hopu.

Jednak nie obyło się bez komplikacji. Zazwyczaj albumy lądują na platformach streamingowych tuż po północy. W przypadku PRO8L3Mu było jednak inaczej, ponieważ album pojawił się dopiero w godzinach porannych. Na stronie pro8l3m.pl co prawda nie możecie już zamówić krążka, jednak na szczęście oficjalny odsłuch drugiej części Art Brut znajdziecie na Spotify.

PRO8L3M – Art Brut 2 – posłuchajcie albumu

Długo wyczekiwany krążek PRO8L3Mu, po małych turbulencjach w końcu jest dostępny do odsłuchu. Sprawdźcie jak brzmi Art Brut 2. Art Brut 2 już jest! Nieco ponad rok temu, bo 1 marca, swoją premierę miało długogrające Widmo. Natomiast Art Brut 2 jest już trzecim legalnym wydawnictwem PRO8L3Mu (nie licząc mixtape’ów). Nowy krążek, to także bezpośrednia kontynuacja […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →