PRO8L3M – jest pierwszy singiel zapowiadający album “Art Brut 2”


28 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Druga część mixtape’u Art Brut od duetu PRO8L3M to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku. Do sieci trafił już pierwszy singiel – Skrable. Posłuchajcie.

PRO8L3M – nadchodzi druga część mixtape’u Art Brut

Duet PRO8L3M nie zwalnia tempa. W 2019 roku ukazał się ich najnowszy album Widmo, a już niebawem możemy spodziewać się kolejnego wydawnictwa. Nie będzie to jednak zwykła płyta, tylko druga część mixtape’u Art Brut, od której Oskar i Steez rozpoczęli swoją karierę. Art Brut to album koncepcyjny, na którym wykorzystane zostały sample z polskiej muzyki rozrywkowej lat 70. i 80. Dzięki wydanej w 2014 roku płycie, PRO8L3M stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich zespołów hip-hopowych.

Materiał z drugiej części mixtape’u oparty został na samplach z polskiej muzyki z lat 70., 80. i 90. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery albumu Art Brut 2 ale pojawił się już pierwszy singiel, który go zapowiada. W kawałku Skrable wykorzystany został fragment utworu Mikołaja Hertla pt. Promień Ciemności.

Nie jestem małolat i nie jestem stary, zatem na co mam ochotę wyprawiam.

Wraz z singlem pojawił się także klip, w którym możemy zobaczyć grupę HATED CREW, która zajmuje się malowaniem graffiti na pociągach.

Sprawdźcie, jak wyszło:

PRO8L3M – Skrable

PRO8L3M – trasa koncertowa 2020

W marcu duet PRO8L3M rozpocznie trasę koncertową, podczas której zaprezentuje materiał z nowego albumu Art Brut 2. Pełną rozpiskę miejsc, w których będzie można usłyszeć ich na żywo znajdziecie tutaj.

Druga część mixtape’u Art Brut od duetu PRO8L3M to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku. Do sieci trafił już pierwszy singiel – Skrable. Posłuchajcie. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →