PRO8L3M nadchodzi z nową płytą „Art Brut 2”


19 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

PRO8L3M idzie jak burza! Na swoich social mediach duet właśnie zapowiedział, że nadchodzi ich kolejny album - Art Brut 2!

PRO8L3M

PRO8L3M jest obecnie jednym z najbardziej popularnych, pożądanych i wpływowych zespołów hip-hopowych w Polsce, który tworzą raper Oskar Tuszyński oraz producent muzyczny Piotr „Steez” Szulc. Ich muzyka sprzedaje się w ogromnych nakładach, a koncerty są ekspresowo wyprzedawane. Siłą napędową grupy jest bezpośredniość w komentowaniu sytuacji dzisiejszych pokoleń, przez co ich muzyka trafia do rzesz identyfikujących się z tekstami Oskara słuchaczy.

pro8l3m art brut 2

PRO8L3M zapowiada nowy album

Zespół właśnie zapowiedział swoje nowe wydawnictwo, choć premiera ich najnowszego albumu Widmo miała swoją premierę zaledwie pół roku temu. To, co ma nadejść nie będzie jednak zwykłą płytą. To powrót do korzeni i do momentu, od którego wszystko się zaczęło.

PRO8L3M – Crash test

PRO8L3M – Art Brut 2

Nadchodzi Art Brut 2! Będzie to druga część mixtape’u wydanego w 2014, którym PRO8L3M dał się poznać szerszej publiczności. Przypomnijmy sobie singiel promujący tamto wydawnictwo – Jakby Świat Kończył Się, w klipie do którego wystąpił Sokół!

PRO8L3M – Jakby Świat Kończył Się

Art Brut to album koncepcyjny, na którym grupa wykorzystała sample z polskiej muzyki rozrywkowej lat 70 i 80. Sam tytuł nawiązuje do artystycznego ruchu, który oznacza sztukę surową, prymitywną i nieokrzesaną. Jak będzie w przypadku Art Brut 2? Czekamy z niecierpliwością!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także