kadr z klipu do utworu "Ballada o samotności (vlone)" Young Multiego

Young Multi w sprzeczce z Popkillerem. Chodzi o wyniki tegorocznych nagród


14 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Young Multi w swoim stylu skomentował szczegółowe wyniki głosowania podczas tegorocznych nagród Popkillera. Raper uważa, że został za nisko oceniony w jednej z kategorii. Sprawdź szczegóły.

Young Multi nie zgadza się z werdyktem gremium

Serwis Popkiller zaprezentował szczegółowe wyniki podczas wyborów laureatów statuetek na tegorocznej gali Popkiller 2022. Niektóre werdykty, zarówno publiczności jak i gremium wzbudziły spore kontrowersje. Jednego z głosowań, którego obiektem był, nie omieszkał skomentować Young Multi na swoim Instagramie:

Young Multi w sprzeczce z Popkillerem. Chodzi o wyniki tegorocznych nagród

Temat został podłapany bardzo szybko przez facebookowe grupy o tematyce rapowej, więc Young Multi zdecydował się na rozwinięcie swojej wypowiedzi:

Siema. Widzę, że niektórzy nie zrozumieli, o co mi chodzi. 1/10 punktów w mojej subiektywnej opinii to naplucie mi w ryj (w poprzednich latach nawet nikt nie brał mnie pod uwagę w nominacjach). Nie spodziewałem się wygranej, ale liczyłem serio na te 3-4 punkty. Myślę, że dużo osób (Nawet takich, które mnie nie słuchają) jest w stanie powiedzieć, że należy mi się więcej niż 1 punkt za to, co działo się przez ostatni czas i to , jak najnowsza płyta została przyjęta. A jak nie no to c*uj mi w dupę. Pozdrawiam serdecznie.

I też takie pierdo*enie, że mi ego wyj*bało. Przez całe 4 lata siedziałem cicho, wszyscy albo mnie jeb*li albo ignorowali moją obecność i raz powiem otwarcie, że uważam, że coś mi się należało i już zaczyna się pierdo*enie, że ego. To moja subiektywna ocena sytuacji, lubię swoją muzę i nie będę się krył, że czuję, jakby kolejny raz ktoś nasrał mi do ryja.

Young Multi w komentarzu na grupie DREJK Crew

Popkiller z odpowiedzią

Z odpowiedzią pospieszył Mateusz Natali, szef Popkillera, który wytłumaczył, na jakiej zasadzie odbywa się głosowanie i dlaczego nie rozumie zdenerwowania rapera:

1 punkt oznacza 10. miejsce a nie to że gremium przyznało 1pkt, tak jak jest napisane u góry. ‘Należało mi się 3 a nie 1′ to bardzo pokrętna logika, bo 10. miejsce dało 16 pkt od gremium a 8 (dające 3 pkt) bodajże 18, w każdym razie były to minimalne różnice, które nic nie zmieniają w fakcie że spore grono dziennikarzy Cię wyróżniło, więc dziwne że 18 pkt byłoby fajne a 16 to ‘naplucie w ryj’

Mateusz Natali

A co Wy uważacie? Czy Multi zasłużył na wyższą pozycję w głosowaniu gremium?

Young Multi w swoim stylu skomentował szczegółowe wyniki głosowania podczas tegorocznych nagród Popkillera. Raper uważa, że został za nisko oceniony w jednej z kategorii. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →