kadr z klipu do utworu „Oscar” Young Multiego i White Widow

Fani wbiegli na scenę na koncercie Young Multiego. Ochrona nie zareagowała


25 lipca 2022

Podziel się newsem:

Przed ostatnim koncertem Young Multiego w Pyskowicach raper dostał anonimowe pogróżki. Nagle podczas występu fani wbiegli na scenę. Sprawdź szczegóły.

„Będziecie tak stali?”

Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas koncertu Young Multiego na Pyskowicach. W pewnym momencie na scenę wbiegła grupa fanów rapera. Ten zareagował bardzo nerwowo, zwracając się szybko z pretensjami do ochrony:

Ej dobra, czekajcie, bo was jest tu za dużo. A ochrona będzie tak stała i się przyglądała, jak ku*wa ludzie się wpie*dalają, czy co?! Będziecie stali? Bo ja nie wiem. Ja mam ich ku*wa wyganiać, czy wy? Ja ich nie chcę wyganiać, bo to są moi fani, ale zrozumcie, że ku*wa ktoś mógłby wbiec z nożem i mnie zaje*ać na przykład. Wiesz, o co chodzi stary? Musisz stary reagować. Nie może tak być.

Po chwili Young Multi dodał:

Słuchajcie, ja wam powiem, czemu tak zareagowałem. Dzisiaj przed tym, jak tutaj przyjechałem — często nie mówię o takich rzeczach — dostałem dwa maile anonimowe, że jak tu przyjadę, to nie wyjadę stąd w kawałku. Serio, dostałem dwa takie maile. Staram się spokojnie podchodzić do takich rzeczy, żeby sobie bani nie haratać, ale trzeba brać takie rzeczy na poważnie. Proszę, nie wbiegajcie teraz.

Ciężko w takiej sytuacji dziwić się Young Multiemu. Pozostaje zadać podobne pytania dotyczące ochrony. Dlaczego nie zareagowali od razu?

Nagranie ze zdarzenia na koncercie Young Multiego

źródło: post Sebastiana Pilarskiego na grupie HIB HOB XD

Young Multi w ogniu kontrowersji

Ostatnie miesiące w karierze Young Multiego są znaczone licznymi kontrowersjami. O raperze w niewybrednych słowach wypowiedziały się m.in. Oliwka Brazil czy Ruskiefajki, z którymi wszedł w dialog dotyczący swojej twórczości. Multi z kolei sam uderzył w galę nagród Popkillera, a także stanął w ogniu krytyki dziennikarzy, po przeczytaniu Nagrody Nike jako Najk… aferek mniej lub bardziej znaczących nie brakuje. Jest jednak w tym wszystkim także pozytywny akcent. Prawdopodobnie wraz ze Szpakiem, z którym lata temu był skonfliktowany, pojawi się we wspólnym utworze na płycie Chivasa.

Leak tracklisty płyty Chivasa

Fani wbiegli na scenę na koncercie Young Multiego. Ochrona nie zareagowała

Przed ostatnim koncertem Young Multiego w Pyskowicach raper dostał anonimowe pogróżki. Nagle podczas występu fani wbiegli na scenę. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex „Będziecie tak stali?” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →