kadr z teledysku „Przekręt"

Śląsk zadudni trapem. Young Multi wkrótce wystąpi na Magicznej Plaży


07 września 2022

Podziel się newsem:

Dla Young Multiego brak morza to nie problem. Już niedługo autor TOXIC rozbuja publikę na Magicznej Plaży.

Young Multi na Magicznej Plaży. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Club Magic po raz kolejny zaprasza na wieczór pełny trapu. Już w najbliższą sobotę 10 września na Magicznej Plaży w Bukowie przy ul. Głównej pojawi się Young Multi. Zanim jednak DJ Amadi, sceniczny towarzysz rapera, zacznie koncert, uczestników imprezy rozgrzeją miejscowi rezydenci. O odpowiedni before zadbają Player, Space oraz MPJ.

Zobacz: Fani wbiegli na scenę na koncercie Young Multiego. Ochrona nie zareagowała

Start wydarzenia zaplanowano na 20:00. Autor TOXIC zacznie występ w okolicach 22:00. Wejściówki na koncert Young Multiego w Bukowie znajdziecie na Biletomat.pl. W ofercie jest wyłącznie jedna pula, więc spieszcie się z zakupem!

young multi magiczna plaża
fot. materiały prasowe

Stali bywalcy Magicznej Plaży dobrze wiedzą, że organizatorzy zapraszają raperów, którzy potrafią zapewnić dobrą zabawę. W zeszłym tygodniu Buków odwiedził Żabson, a przed nim występowali tam tacy zawodnicy jak Kizo, Oki, Kinny Zimmer czy Kukon.

TOXIC pokryło się złotem

Dotychczasową dyskografię założyciela Young Family Label wieńczy TOXIC z grudnia zeszłego roku. Na godzinnym wydawnictwie znalazło się osiemnaście piosenek. Wśród zaproszonych gości pojawiły się nie tylko obecne topowe nazwiska, jak White 2115 albo Miszel, ale również wschodzące gwiazdy.

Na krążku usłyszeliśmy m.in. Waimę, podopiecznego Żabsona, oraz łódzki skład White Widow. Choć od premiery albumu dzielą nas miesiące, wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Opublikowany w lipcu teledysk do singla Oscar z udziałem łodzian obejrzano blisko dwa miliony razy. Z kolei dziś Związek Producentów Audio Video oficjalnie ogłosił, że Multi otrzymał Złotą Płytę. Oznacza to, że raper sprzedał ponad piętnaście tysięcy egzemplarzy wspomnianego materiału.

Young Multi – TOXIC – odsłuch albumu

Dla Young Multiego brak morza to nie problem. Już niedługo autor TOXIC rozbuja publikę na Magicznej Plaży. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Young Multi na Magicznej Plaży | 10.09.2022

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →