materiały prasowe

Zakopanie topora między Young Multim i Szpakiem zwieńczone wspólnym utworem? To możliwe


11 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Na zleakowanej trackliście nowego albumu Chivasa znajduje się utwór, na którym wspólnie udzielili się Young Multi i Szpaku. Sprawdź szczegóły.

Po Kontroli Jakości nie ma ani śladu

O tym, że Young Multi i Szpaku nie są ze sobą we wrogich relacjach, słyszeliśmy już kilkukrotnie. Podczas majowego koncertu w Gdańsku założyciel GUGU wysyłał delikatne sygnały nawet co do współpracy. W trakcie poprzedzającego występ DJ setu puszczane były utwory z albumu Toxic Mulciaka, a w trakcie grania utworu UFO Szpaku zamienił ksywkę Igiego na Multiego, nawijając wersy: Pytasz mnie czemu z Young Igim nagrywam tracki / Weź nie pytaj, tylko sprawdzaj jak nakurwia bengry z Matim. Ze strony Young Multiego również doczekaliśmy się miłych gestów w stronę Szpaka. Na streamie pochwalił się otrzymanym od GUGU boxem z merchem, który ubrał, a także pozytywnie wypowiadał się o płycie DDZPPM. Wydaje się, że może jednak dojść w najbliższym czasie do bardziej oficjalnego pojednania.

Szpaku – UFO

Young Multi i Szpaku razem na płycie Chivasa?

Chivas na swoim Instagramie zleakował tracklistę swojego nadchodzącego albumu Młody say10. Znajduje się na niej utwór Rage, w którym gościnnie mieliby się udzielić Young Multi i Szpaku. Wprawdzie zapytany o to Mulciak zaprzeczył doniesieniom, jakoby dograł się na taki numer, jednak mając w pamięci jego dotychczasową działalność internetową, ciężko brać jego odpowiedź za jakikolwiek pewnik.

Festiwalowe lato Szpaka, Chivasa i Young Multiego

Cała wspominana trójka wystąpi na festiwalach rapowych tego lata. Young Multiego będzie można zobaczyć podczas Clout Festival, który wystartuje 13 lipca w Warszawie i będzie okazją do zobaczenia takich postaci światowego rapu jak np. Jack Harlow czy A$AP Ferg. Chivas z kolei zagra podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 w Płocku. Na wydarzeniu startującym już 11 sierpnia wystąpi blisko 100 raperów, a wśród nich znajduje się również Szpaku. Szef GUGU zagra także na Mazury Hip Hop Festiwal 2022 w Giżycku już 14 lipca. Bilety na wszystkie te wydarzenia są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Na zleakowanej trackliście nowego albumu Chivasa znajduje się utwór, na którym wspólnie udzielili się Young Multi i Szpaku. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Po […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →