kadr z klipu do utworu Young Multiego „Ballada o samotności"

Kolejny konflikt z Young Multim w roli głównej


05 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Natsu, youtuberka związana z Teamem X, nagrała film, w którym oskarża Young Multiego o hipokryzję. Sprawdź szczegóły.

Kolejny konflikt

Young Multi ostatnio znajduje się w prawdziwym ogniu oskarżeń. Nie tak dawno krytykowała go Ruskiefajki, następnie za “Nagrodę Najk” nie pozostawili na nim suchej nitki dziennikarze rapowi. W ostatnich tygodniach dość ostro wypowiadała się o nim Oliwka Brazil, co zdawało się, że zakończy się beefem. Do nagrywania dissów nie doszło, ale wokół Multiego rozpoczął się kolejny konflikt. Film o jego rzekomej hipokryzji nagrała Natsu, youtuberka związana z Teamem X, z którą raper już wcześniej był skonfliktowany. Jakiej reakcji spodziewać się po Multim? Z pewnością skomentuje nagranie na swoim streamie. Ciężko jednak oczekiwać, że stanie się coś więcej.

Hipokryzja Multiego

Young Multi na Clout Festivalu!

Ilość konfliktów wokół Young Multiego nie przeszkadza mu w osiąganiu kolejnych sukcesów w karierze muzycznej. Tak z pewnością należy rozpatrywać bowiem jego występ na Clout Festival. To nowe wydarzenie na rapowej mapie Polski, które odbędzie się 13-15 lipca, a w line-upie znajdują się takie gwiazdy amerykańskiego rapu jak DaBaby, A$AP Ferg, Jack Harlow czy Lil Pump. To prawdziwe święto dla wszystkich fanów trapu. Według informacji na stronie wydarzenia muzyka będzie tylko jednym z elementów festiwalu: CLOUT festival to nie tylko muzyka, to także święto kultury “urban”. Integralną częścią festiwalu będzie Hypemarket – targi mody i kultury ulicznej, na których zaprezentują się najlepsi, spośród setek wystawców poprzednich edycji. Oprócz Multiego wśród polskich artystów na Cloucie będzie można zobaczyć Malika Montanę, White Widow, Gugu, Rusinę i Vkiego. Nie może was tam zabraknąć! Bilety na Clout Festival są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Natsu, youtuberka związana z Teamem X, nagrała film, w którym oskarża Young Multiego o hipokryzję. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kolejny konflikt Young Multi ostatnio znajduje się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →