kadr z klipu do utworu Young Multiego „Ballada o samotności"

Kolejny konflikt z Young Multim w roli głównej


05 lipca 2022

Podziel się newsem:

Natsu, youtuberka związana z Teamem X, nagrała film, w którym oskarża Young Multiego o hipokryzję. Sprawdź szczegóły.

Kolejny konflikt

Young Multi ostatnio znajduje się w prawdziwym ogniu oskarżeń. Nie tak dawno krytykowała go Ruskiefajki, następnie za „Nagrodę Najk” nie pozostawili na nim suchej nitki dziennikarze rapowi. W ostatnich tygodniach dość ostro wypowiadała się o nim Oliwka Brazil, co zdawało się, że zakończy się beefem. Do nagrywania dissów nie doszło, ale wokół Multiego rozpoczął się kolejny konflikt. Film o jego rzekomej hipokryzji nagrała Natsu, youtuberka związana z Teamem X, z którą raper już wcześniej był skonfliktowany. Jakiej reakcji spodziewać się po Multim? Z pewnością skomentuje nagranie na swoim streamie. Ciężko jednak oczekiwać, że stanie się coś więcej.

Hipokryzja Multiego

Young Multi na Clout Festivalu!

Ilość konfliktów wokół Young Multiego nie przeszkadza mu w osiąganiu kolejnych sukcesów w karierze muzycznej. Tak z pewnością należy rozpatrywać bowiem jego występ na Clout Festival. To nowe wydarzenie na rapowej mapie Polski, które odbędzie się 13-15 lipca, a w line-upie znajdują się takie gwiazdy amerykańskiego rapu jak DaBaby, A$AP Ferg, Jack Harlow czy Lil Pump. To prawdziwe święto dla wszystkich fanów trapu. Według informacji na stronie wydarzenia muzyka będzie tylko jednym z elementów festiwalu: CLOUT festival to nie tylko muzyka, to także święto kultury “urban”. Integralną częścią festiwalu będzie Hypemarket – targi mody i kultury ulicznej, na których zaprezentują się najlepsi, spośród setek wystawców poprzednich edycji. Oprócz Multiego wśród polskich artystów na Cloucie będzie można zobaczyć Malika Montanę, White Widow, Gugu, Rusinę i Vkiego. Nie może was tam zabraknąć! Bilety na Clout Festival są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Natsu, youtuberka związana z Teamem X, nagrała film, w którym oskarża Young Multiego o hipokryzję. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Kolejny konflikt Young Multi […]

Young Multi na Clout Festival 2022!

Biletomat.pl
445 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →