kadr z teledysku „Kokieterka"

Oliwka Brazil nagrywa diss na Multiego?! Wszystko na to wskazuje


01 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

„Wiem z kuluarów na 90%, że Oliwka Brazil nagrywa diss na Multiego” – powiedział Boxdel w najnowszym odcinku programu Aferki.

Wypowiedź Boxdela

Oliwka Brazil vs Young Multi

Wszystko zaczęło się od kąśliwej wypowiedzi na temat Multiego podczas Q&A na Instagramie Brazil.

Szczerze nie znam i nie chcę poznać. Chłopak, który ma niespełnione marzenia o byciu raperem, siedzi przed komputerem i szczeka coś na moją muzykę. Jeżeli kiedykolwiek osiągnie taki sukces jak ja, nie mówię tylko o milionowych wyświetleniach, lecz o całokształcie, może będzie miał prawo do komentowania muzyki innych. Na razie niech odnajdzie siebie, zacznie robić „muzykę”, bo to g*wno co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki.

– napisała raperka o autorze “Toxic”

Długo na feedback czekać nie musiała. Multi błyskawicznie odpowiedział na jej zarzuty podczas jednego ze swoich streamów.

Dopóki propsowałem ciebie, to zgadzałaś się z moimi opiniami, a w momencie kiedy powiedziałem, że jednak jest to monotematyczne i że się zawiodłem… Najlepsze jest to, że Oliwkę boli to, że ja powiedziałem, że ją stać na więcej. Nie zwyzywałem, nie obraziłem, no ale widocznie niektórzy mają takie wielkie ego i taki kompleks muzyczny, że naprawdę… Najlepsze jest to, że przy każdej reakcji zawsze mówię, że kibicuję Oliwce. Niestety już nie kibicuję. Sama sobie samobója wp*erdoliłaś, przegrałaś ten mecz, więc nie ma już komu kibicować.

Mam za sobą trasę koncertową, którą sam sobie organizowałem, a tobie label organizuje koncerty po jakichś wioskach, w których ludzie krzyczą ci, byś zeszła ze sceny. Nie wiem, czy to jest sukces, ale może w twojej definicji tak. Ciekawe jak poradziłabyś sobie, gdyby label Ci wszystkiego nie ogarniał. Co by się stało, jakbyś na przykład musiała wysłać sama numer do mixu. Bo twoje stare rzeczy brzmią, jakbyś to nagrywała jakimś mikrofonem wypierdzianym za pięć złotych z Biedronki.

– podsumował raper

Teraz wychodzi na to, że artyści nie zatrzymają się na przepychankach w socialach, a zaczną rozwiązywać swój spór w tradycyjny hip-hopowy sposób, czyli muzycznymi dissami. Komu kibicujecie?

oliwka brazil paula adek wwa
Oliwka Brazil, kadr z teledysku Big Mommy

Przeczytaj także: Oliwka Brazil zapowiada Mamacitę. Ma być gorąco

„Wiem z kuluarów na 90%, że Oliwka Brazil nagrywa diss na Multiego” – powiedział Boxdel w najnowszym odcinku programu Aferki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wypowiedź Boxdela Oliwka Brazil […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →