fot. Jade Masri / unsplash.com

Juwenalia 2022 – przewodnik po najlepszych studenckich festiwalach

Podziel się newsem:

Maj i czerwiec stoją pod znakiem studenckich festiwali. Sprawdźcie nasz przewodnik po największych juwenaliowych wydarzeniach tego roku.

Juwenalia to święto studentów, dla których to ostatni moment wytchnienia przed letnią sesją. Po przerwie spowodowanej pandemią, uniwersyteckie imprezy powracają. Co będzie się działo?

Juwenalia 2022 – przewodnik po studenckich festiwalach

6 maja – Warszawa – jUWenalia 2022

juwenalia uniwersytetu warszawskiego
Juwenalia UW

JUWenalia 2022 nadchodzą. Największe studenckie święto na Uniwersytecie Warszawskim zacznie się już w piątek, 6 maja! To wtedy Kampus Główny UW przejmą studenci, by wspólnie bawić się przy dobrej muzyce!

Line-up: TEDE, Myslovitz, Maryla Rodowicz

Bilety: 10 zł, dla studentów i doktorantów UW wstęp darmowy

7 maja – Poznań – Integralia 2022

Juwenalia 2022
Integralia

Integralia to wydarzenie organizowane przez Samorządy Studenckie UEP x AWF x UMP. Plenerowa scena stand up, na której wystąpi kilku uznanych komików, DJ sets przed głównym koncertem, a zwieńczeniem wydarzenia będzie występ Palucha z nowym krążkiem Kompot.

Line-up: Paluch, komicy: Tomasz Kwiatkowski, Jasiek Borkowski, Karol Modzelewski, Michał Kutek, dj’e: KOFM, Maurycy Stachowiak, Nucli

Bilety: 30-50 zł, kup na Biletomat.pl

11-12 maja – Poznań – Wielkie Grillowanie UAM 2022

Juwenalia 2022
Wielkie Grillowanie UAM

Wielkie Grillowanie UAM to impreza doskonale znana wszystkim studentom, szczególnie tym z Kampusu UAM Morasko. Bez niej studencki maj to nie to samo! WG to nie tylko występy muzyczne znanych i lubianych artystów to dwa ciepłe majowe wieczory przepełnione zapachem grilla, smakiem zimnego piwka i chillowego nastroju. Czas dodatkowo umilają rozmieszczone na terenie strefy animacji.

Pierwszego dnia na scenie Wielkiego Grillowania UAM wystąpi Bitamina. Natomiast drugiego dnia na scenie zobaczymy dwóch raperów – Peję i Otsochodzi.

Line-up: Bitamina, Peja, Otsochodzi

Bilety: 10-50 zł, kup na Biletomat.pl

13 maja – Kraków – Juwenalia UEK 2022

Juwenalia 2022
Juwenalia UEK

Juwenalia UEK są jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez studenckich w Krakowie, na którą składa się aż 7 zróżnicowanych projektów. Zwieńczeniem całego wydarzenia jest Koncert Główny, podczas którego każdy, od fanów hip-hopu po tych słuchających muzyki elektronicznej, ma gwarantowaną dobrą zabawę.

Line-up: Ofenbach, Tujamo, Guzior, TEDE, Brodka

Bilety: od 15 zł, kup na Biletomat.pl

13-15 maja – Juwenalia PW 2022

juwenalia pw
Juwenalia PW

Największe muzyczne święto studentów powraca i to w całej swojej okazałości. Juwenalia Politechniki Warszawskiej to koncerty, wiosna, muzyka i zabawa. Widzimy się na Stadionie Syrenki!

Line-up: Happysad, Pidżama Porno, Wilki, Bracia Figo Fagot, Nocny Kochanek, Stachursky, Lady Pank

Bilety: od 30 zł

17-22 maja – Kraków – Juwenalia Krakowskie 2022

Juwenalia
Juwenalia Krakowskie

Juwenalia Krakowskie to aż 6 dni zabawy, podczas których możecie liczyć na:

  • mega nuty,
  • topowe polskie gwiazdy,
  • nieprzespane noce,
  • emocje sięgające zenitu,
  • atrakcje, jakich jeszcze nie było.

Line-up: Sarius, Avi & Louis Villain, Paluch, Gibbs, Happysad, Fisz Emade Tworzywo, Otsochodzi, Smolasty, Jacuś, Skytech, Tribbs, SI US PLAU, Marie, Miuosh, Meek Oh Why? Maryla Rodowicz

Bilety: 50-100 zł, kup na Biletomat.pl

18-21 maja – Kielce – Juwenalia Politechniki Świętokrzyskiej 2022

Juwenalia Politechniki Świętokrzyskiej
Juwenalia Politechniki Świętokrzyskiej

Na tegoroczne Juwenalia Politechniki Świętokrzyskiej składać się będzie Juwenaliowy Festiwal Stand-Upu i Kabaretu (18 maja) oraz Juwenaliowy Koncert Hip-Hop (20 maja).

Line-up: stand-up: Marcin Zbigniew Wojciech, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Adam Van Bendler, Kabaret Młodych Panów, koncert hip-hop: Guzior, Kizo, Żabson

Bilety: od 25 zł, kup na Biletomat.pl

19 maja – Warszawa – Juwenalia Niepublików ’22

Juwenalia Niepublików
Juwenalia Niepublików

Juwenalia Niepublików to wydarzenie studentów: WIT, UTH, CC, SWPS i WSR. Tegoroczna edycja odbędzie się 19 maja (czwartek) na stadionie Olimpii w Parku Moczydło.

Line-up: O.S.T.R., Ørganek, Wac Toja, Mrozu

Bilety: 20-30 zł, kup na Biletomat.pl

19-22 maja – Szczecin – Juwenalia Szczecińskie 2022

juwenalia szczecińskie
Juwenalia Szczecin

Największy Festiwal Kultury Studenckiej na Pomorzu Zachodnim powraca. Wspólne przedsięwzięcie samorządów studenckich wszystkich szczecińskich uczelni wyższych odbędzie się w dniach 19-22 maja.

Line-up: Lady Pank, Mery Spolsky, Paluch, White 2115, Malik Montana, Sarius, Gibbs

Bilety: od 19 zł

20 maja – Warszawa – Juwenalia UKSW x WUM x APS x AWF

Juwenalia
Juwenalia UKSW x WUM x APS x AWF

Juwenalia APS x UKSW x WUM x AWF to wyjątkowe święto, na które studenci czekają od momentu rozpoczęcia semestru letniego. Muzyczną scenę stadionu Olimpii w Warszawie rozgrzeją topowi polscy artyści. To najlepsza okazja do naładowania baterii przed letnią sesją egzaminacyjną.

Line-up: KęKę, Baranovski, Krzysztof Zalewski, Brodka

Bilety: 20-40 zł, kup na Biletomat.pl

21 maja – Gdańsk – Juwenalia Gdańskie 2022

Juwenalia Gdańskie
Juwenalia Gdańskie

Po 3 latach przerwy powracają Juwenalia Gdańskie. 21 maja na Placu Zebrań Ludowych poniesie was dobra muzyka, wybitne towarzystwo i przezacna zabawa.

Line-up: Vito Bambino, Malik Montana

Bilety: 10-90 zł, kup na Biletomat.pl

21 maja – Kielce – Juwenaliowy koncert Uniwersytetu Jana Kochanowskiego

UJK
Juwenalia UJK Kielce

Juwenalia UJK Kielce 2022 zapewniają niesamowite wrażenia, piękne stroje, pyszne jedzenie i wspaniałą muzykę. Wpadnijcie, żeby to sprawdzić.

Line-up: Karolina Linowska, Akurat, Happysad

Bilety: 10-50 zł, kup na Biletomat.pl

26-28 maja – Katowice – Juwenalia Śląskie 2022

juwenalia śląskie
Juwenalia Śląskie

Największa studencka impreza Śląska po 3 latach wraca do Katowickiego Parku Leśnego. Trzy koncertowe dni będą okazją do wzięcia udziału w wyjątkowej muzycznej podróży, a line-up, który otrzymacie, będzie się składać z najciekawszych projektów ostatnich lat.

Line-up: Ars Latrans Orchestra, WaluśKraksaKryzys, Kwiat Jabłoni, Guzior, Sarius, Kartky, Tymek, Karaś/Rogucki, Mery Spolsky, Organek

Bilety: od 29 zł

1-4 czerwca – Olsztyn – Kortowiada 2022

kortowiada 2022
Kortowiada

Olsztyńskie juwenalia odbędą się w dniach 1-4 czerwca. Przed Wami trzy dni koncertów na głównej scenie, cztery dni imprez w namiocie Silent Party i mnóstwo wydarzeń dodatkowych: sportowych, artystycznych, integracyjnych i nie tylko.

Line-up: Mery Spolsky, Happysad, Sokół, Kwiat Jabłoni, Tymek, Kayah, PRO8L3M, Łydka Grubasa, Baranovski, O.S.T.R., Kaśka Sochacka, Zalewski, Enej, Vito Bambino, Guzior

Bilety: od 40 zł

3-5 czerwca – Słupsk – Festiwal JUWELAND 2022

juweland
Festiwal JUWELAND

W festiwalu biorą udział artyści z całej Polski reprezentujący różne gatunki. Według wiedzy organizatorów „JUWELAND” jest wyjątkowym edukacyjno-artystycznym przedsięwzięciem w Polsce, które z jednej strony daje możliwość spotkania artystów nieprofesjonalnych z artystami zawodowymi, z drugiej zaś zwraca szczególną uwagę na aspekt kulturalnej, artystycznej i obywatelskiej edukacji młodzieży.

Line-up: Lordofon, Young Multi, Oliwka Brazil, Otsochodzi, Smolasty, Happysad, Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, KULT, Bruklin, Nocny Kochanek, Łydka Grubasa, Organek

Bilety: 90-240 zł, kup na Biletomat.pl

Maj i czerwiec stoją pod znakiem studenckich festiwali. Sprawdźcie nasz przewodnik po największych juwenaliowych wydarzeniach tego roku. Juwenalia to święto studentów, dla których to ostatni moment wytchnienia przed letnią sesją. Po przerwie spowodowanej pandemią, uniwersyteckie imprezy powracają. Co będzie się działo? Juwenalia 2022 – przewodnik po studenckich festiwalach 6 maja – Warszawa – jUWenalia 2022 […]

Bilety na Juwenalia 2022

Biletomat.pl
10 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →